6700 XT ile 2060 Super mining yapmak

Mining ile ilgili demedim sadece komik geldi.
Komik gelmesi şaşırtıcı. Açtığım konunun iki farklı ekran kartını kullanmak olması ironik değil mi sizce de? Konu iki farklı ekran kartı, siz iki farklı ekran kartı kullanan birini komik buluyorsunuz. Neyse daha fazla konuyu dağıtmayalım.

Komik gelmesi şaşırtıcı. Açtığım konunun iki farklı ekran kartını kullanmak olması ironik değil mi sizce de? Konu iki farklı ekran kartı, siz iki farklı ekran kartı kullanan birini komik buluyorsunuz. Neyse daha fazla konuyu dağıtmayalım.

Biraz abartıldı bence ben konuya laf etmiyorum sadece komik geldi. Boşluğuma geldi güldüm olay bundan ibaret.

Biraz abartıldı bence ben konuya laf etmiyorum sadece komik geldi. Boşluğuma geldi güldüm olay bundan ibaret.
Dürüst olun, olayın bunula bir alakası yok. Başka bir konuda yanlış bir bilgi verdiniz, ben de mesajınıza gülücük attım. Siz de benim bu konudaki mesajıma gülücük attınız tamamen bu sebeple. Bence de abartmaya gerek yok, doğru söylüyorsunuz rahat olmak lazım.

İki kartı da aynı anda kullanabilirsiniz. 5700XT ve RTX 3070 kartını aynı anda miningde kullandım. Dikkat etmeniz gereken tek nokta AMD kartın undervolt ve OC işlemini adrenalin üzerinden yapın. Nvidia için afterburner kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı