6700 XT sistemde görüntü gidip gelmesi

MEGRX

Decapat
Daha fazla  
Monitör
ASUS VG279Q 27"
Bu sıkıntıyı birkaç gündür çözmeye çalışıyorum fakat sebebini bulamadım. Videoda olduğu gibi görüntü herhangi bir hareketli bir program vs tek başına çalıştığında sorun yok ama herhangi bir programın üstüne getirildiğinde veya altında kaldığında ekran gidip geliyor. Oyunlarda hiçbir sıkıntı yaşamıyorum. Sorun ne olabilir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yazılımsal geldi sürücü kaynaklı olabilir ama hemen ekran kartına suçu atmayalım monitör kaynaklı olabilir. Hatta işlemci ve ram'de sıkıntı olabilir.

Görüntü kablosunda temassızlık olabilir mi?
Maalesef çok denedim hatta başka kablo ile tv ye bağladım fakat devam ediyor.

Yazılımsal geldi sürücü kaynaklı olabilir ama hemen ekran kartına suçu atmayalım monitör kaynaklı olabilir. Hatta işlemci ve ram'de sıkıntı olabilir.
Evet sorunu anlamaya çalışıyorum ama hala bulabilmiş değilim.

Kanka bulabildin mi çözümü.

Hocam garantiye gönderdim hiçbir işlem yapmadıklarını söylediler. Sadece oyun testi yapıp gönderdiler. İlginç bir şekilde sorun düzeldi emin olmak için birkaç sistemde denedim. Yaşadığım sorunu tekrardan yaşamadım. Karttan o kadar bıkmıştım düzelmesi beni tatmin etmedi kartımı sattım ve yeni kart alıp rakip firmanın eş değer ürününü aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı