6800XT için işlemci önerisi

1080'de de o kadar yapmıyor birkaç tane video izleyin. Darboğaz olayı da abartılıyor gayet güzel performans alırsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar merhaba;

Yeni ekran kartının gelecek olmasıyla birlikte işlemci almayı düşünüyorum. Halihazırda Ryzen 5 3600 kullanıyorum, 6800XT'yi besleyebilir mi? Bilemiyorum öncelikle bu konuyla ilgili fikri olan arkadaşlardan destek bekliyorum. Darboğaz olacak ise hangi işlemciye yönelmeliyim. Ryzen 5600 düşünüyorum ancak bana göre çok pahalı bir işlemci. Desteklerinizi esirgemeyiniz :)

Hocam sistemi dizmişsiniz watt mandir mavi ekran dır böyle hatalar aldınızmı sıkıntı yaşadınız mı AMD kartlara biraz ön yargılıyımda.

Hocam sistemi dizmişsiniz watt mandir mavi ekran dır böyle hatalar aldınızmı sıkıntı yaşadınız mı AMD kartlara biraz ön yargılıyımda ileride sistem dizeceğim duruma göre AMD de düşünülebilir gibi.

Yıllar öncenin konusuna yazmanız da bir ayrı ama neyse.

Hocam sistemi dizmişsiniz watt mandir mavi ekran dır böyle hatalar aldınızmı sıkıntı yaşadınız mı AMD kartlara biraz ön yargılıyımda.

Hocam merhaba;
2019 yılından bu yana tüm sistem AMD kullanıyorum WattMan hatası ben hiç almadım mavi ekran 1 defa oldu ama oda sistemi ilk kurdugumda oldu başkada mavi ekran hatası almadım.

Hocam merhaba;
2019 yılından bu yana tüm sistem AMD kullanıyorum WattMan hatası ben hiç almadım mavi ekran 1 defa oldu ama oda sistemi ilk kurdugumda oldu başkada mavi ekran hatası almadım.
Mavi ekranın bin bir türlü sebebi olabiliyor karta bağlamamk gerek

Hocam merhaba;

Mavi ekranın bin bir türlü sebebi olabiliyor karta bağlamamk gerek
Knk 5600, rx 6800xt'de darboğaz yapar'mı ?
Şu an elimde Asus Radeon rx 6650 xt var
Bende xfx marka ekran kartı alacağım

Geri
Yukarı