6900 XT vs 3070

Bak sen espirili arkadaşımıza. Demek ki tecrübe konuşuyor burada değil mi? Senin gibi kullanmadan boş yapmıyoruzdur belki. 6900 daha iyi ama Nvidia'dan şaşmayın.
Neden? Bir de kendinize tecrübeli diyorsunuz, hiç bir şey bildiğiniz yok. Sadece fanboy’sunuz.
Bu ne hiddet bi kendine gel dostum. Fanboy olsam AMD kullanmam önce bir bak özelliklerime, milleti hor görmek hobileriniz olmuş.
Açıklama bekliyorum. Neden NVIDIA.

Hocam niye şaşmayalım onu söyleseniz, sadece NVIDIA olduğu için mi şaşmayalım?
3 nesil AMD ekran kartı kullandım. Sapphire, Asus ve son olarak Msi. Alayında hatalar ve sorunlarla çökmelerle karşılaştım. Niye 3 nesil kullandın diye soracaksın şimdi tabiki de denklerine karşı ucuz diye. Ucuz etin yahnisidir AMD ekran kartları. Yurt dışından 5500 TL 3060Ti buldum onu da kullandıktan sonra zaten biriktirdiğim tüm video ve resimlerle bir karşılaştırma konusu açacağım.
Neden? Bir de kendinize tecrübeli diyorsunuz, hiç bir şey bildiğiniz yok. Sadece fanboy’sunuz.

Açıklama bekliyorum. Neden NVIDIA.
AMD fanboyu olmaktansa ortada durur ve iyiyi savunurum. Boş yapıyorsun artık konuyu kapatıyorum. Bu arada fanboy dediğin kişinin sistemine bak derim boş yapmamak namına.

3 nesil AMD ekran kartı kullandım. Sapphire, Asus ve son olarak Msi. Alayında hatalar ve sorunlarla çökmelerle karşılaştım. Niye 3 nesil kullandın diye soracaksın şimdi tabiki de denklerine karşı ucuz diye. Ucuz etin yahnisidir AMD ekran kartları. Yurt dışından 5500 TL 3060Ti buldum onu da kullandıktan sonra zaten biriktirdiğim tüm video ve resimlerle bir karşılaştırma konusu açacağım.
Hayatımda bu kadar saçma bir yazı görmedim. Hâlâ NVIDIA’dan şaşmamamızı gerektiren bir sebep söylemediniz.

3 nesil AMD ekran kartı kullandım. Sapphire, ASUS ve son olarak MSI. Alayında hatalar ve sorunlarla çökmelerle karşılaştım. Niye 3 nesil kullandın diye soracaksın şimdi tabii ki de denklerine karşı ucuz diye. Ucuz etin yahnisidir AMD ekran kartları. Yurt dışından 5500 TL 3060 Ti buldum onu da kullandıktan sonra zaten biriktirdiğim tüm video ve resimlerle bir karşılaştırma konusu açacağım.

Yeni nesil AMD'lerde öyle bir problem yok eski de kaldı O, sen bana şimdiden bahset dostum

3 nesil AMD ekran kartı kullandım. Sapphire, ASUS ve son olarak MSI. Alayında hatalar ve sorunlarla çökmelerle karşılaştım. Niye 3 nesil kullandın diye soracaksın şimdi tabii ki de denklerine karşı ucuz diye. Ucuz etin yahnisidir AMD ekran kartları. Yurt dışından 5500 TL 3060 Ti buldum onu da kullandıktan sonra zaten biriktirdiğim tüm video ve resimlerle bir karşılaştırma konusu açacağım.

AMD fanboyu olmaktansa ortada durur ve iyiyi savunurum. Boş yapıyorsun artık konuyu kapatıyorum. Bu arada fanboy dediğin kişinin sistemine bak derim boş yapmamak namına.

Hocam, 5500XT kullanmaktayım ve sizin dediğiniz sorunlar artık yok. Siz biraz eski de kalmışsınız.

Derdiniz FPS değilse rekabetçi oyunlar oynuyorsanız Nvidia Reflex özelliği için de RTX 3070 alınabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni nesil AMD'lerde öyle bir problem yok eski de kaldı O, sen bana şimdiden bahset dostum
Hocam, 5500XT kullanmaktayım ve sizin dediğiniz sorunlar artık yok. Siz biraz eski de kalmışsınız.
Tabi olabilir haklısınız, MSI Gaming X 5600XT, 5500XT den daha eski bir kart değil mi? Gülüyorum kusura bakmayın. Teknoloji işi şans işi size bozuklar denk gelmiş deseniz daha mantıklı bulurdum. Valla ben eskiyi yeniyi savunmuyorum. Bizzat kullanıp karşı karşıya kaldığım durumlar için Nvidia diyorum. Keyfin 6900 istiyorsa git onu al adam babasının şirketi gibi savunuyor ya ona gülüyorum sanki peynir ekmek gibi satılıyor da alıp kullandılar, hayatında kart görmemiş insanlar gelmiş burda laga luga yapıyorlar. İşlerine baksınlar hadi.

Derdiniz FPS değilse rekabetçi oyunlar oynuyorsanız NVIDIA Reflex özelliği için de RTX 3070 alınabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

AMD'nin gecikme önlemesi de gayet başarılı bence. 20, 25 ms aldığım oyunları 13 Ms'e sabitliyor. Çok büyük FPS farkı için değmez, öyle düşünüyorum şahsımca.

Derdiniz FPS değilse rekabetçi oyunlar oynuyorsanız Nvidia Reflex özelliği için de RTX 3070 alınabilir.

Reflex, hissedilecek derece bir şey sunmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı