6'lı masanın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hep birlikte kazanmak için orada. Üç gündür ben bile uyuyamıyorum başkanların halini düşün bir de.
Orası şüphesiz. Sadece bana öyle gözüktü zaten. Ekrem başkanın doğru yolu bulacağından şüphem yok, şüphemin olduğu kişi kadrajın en sağındaki...

Bari laf atarken Türkçeyi doğru kullan.
Gözlerin galiba sıkıntılı senin kelimelerde sıkıntı yok. Hadi kuran örneğini geri aldım inanamayanlarda var sonuçta ancak kk başarısız biri değil öyle lanse edildi.
%90 iktidar medyası
Aktrollerin toplu saldırısı
Adam t dese terörist diyecek cahil kitlenin olması
Akp 20 yıllık iktidarında halk nazarında ekonomi sadece son 3 yıldır çok kötülediği için halk yeni arayışlara girdi.
Eğer akp faizi 2010'da düşürmeye başlasaydı muhalefetin kazanmama ihtimali yoktu çünkü yine aynı batık durumda olacaktı ekonomi.

Özet olarak akp 20 yılda iktidarda kalmasının sebebi Faizi yüksek tutarak paranın değerini koruması ve alım gücünün olması.

Yapacak bir şey yok KK zaten bir şey kazanamaz İnce ve RTE arasında geçecek 2.tura kalacak.
Ben yanlış mı anladım? Memleket Partisi'nin %24'den fazla alacağını düşünüyorsun ve 2. tura İnce ile RTE'nin kalacağını düşünüyorsun doğru mu?

Eğer böyle düşünüyorsan, düşünmemelisin. %24'den fazla oy alması için, CHP'nin oyunun sıfırlanması gerekiyor.

Ben yanlış mı anladım? Memleket Partisi'nin %24'den fazla alacağını düşünüyorsun ve 2. tura İnce ile RTE'nin kalacağını düşünüyorsun doğru mu?

Eğer böyle düşünüyorsan, düşünmemelisin. %24'den fazla oy alması için, CHP'nin oyunun sıfırlanması gerekiyor.
Daha 6 kişi bir masayı yönetemedi ülkeyi yönetecek vah halimize..

Yalnız değilsin reis...🙏🙏👍
Adsız.png

Muharrem ince en mantıklı aday ancak bu seçimde kazanması imkansız olduğu için 2. turda, mecburen Kemal'e vereceğiz. Neyse, Erdoğan yine kazanacak gibi görünüyor. Hocam, hepimize geçmiş olsun.

Erdoğan bu saatten sonra ancak EYT'den faydalanmaya hak kazanır millet ittifakı kazanacak millet kazanacak ✅

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı