6'lı masanın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gençleri dinleyen anlayan biri aday olmalıydı tek umut ve istek bu yöndeydi reçel her türlü gider düşüncesindeydik zaten burada Dürüst olalım biz bize bu yanlışa birde hdp eklendi istedikleri şey belli nasıl sürdürecekler bu saçmalığı bu halde istikrar görünmüyor sandığa bile gitmeye isteğimiz kalmadı teşekkürler

Gençleri dinleyen anlayan biri aday olmalıydı tek umut ve istek bu yöndeydi reçel her türlü gider düşüncesindeydik zaten burada dürüst olalım biz bize bu yanlışa bir de HDP eklendi istedikleri şey belli nasıl sürdürecekler bu saçmalığı bu halde istikrar görünmüyor sandığa bile gitmeye isteğimiz kalmadı teşekkürler.

"İçinizde memleketi ve milleti en çok seven, aklına, anlayışına, vicdanına en çok güvendiğiniz insanları seçiniz. Ancak bu sayede meclis sizin arzularınızı yapmaya, lâyık olduğunuz refahı temin kudretine malik olacaktır." - Mustafa Kemal Atatürk gram Atatürk sevgisi olan birey o gün o sandıga gider ve oyunu kullanır.

Forumda malum partili geri kafalıların bu kadar fazla olduğunu bilmiyordum.

Sırf bu konuda kaç tanesini en az 10 kişiyi göz ardı listeme ekledim Technopat Konya gibi AKP kalesiymiş haberimiz yokmuş meğerse! 😒

Bravo 👋👏 Kılıçdaroğlu aday olmasın dedik diye apk trol de olduk işte sizin gibi boyun eğmedik koyunda siz oluyorsunuz bu durumda biz bu kadar hane aynı fikirde yılların chpsine iyi günde kötü günde sabredelim millet vekili adayımız bile varken kalkın bizi akl li edin asıl sizsiniz trol

Hayır birde reçel dedi Kılıçdaroğlu aday ol diye he bu kadar işte biz böyle kaybettik yıllardır sizin. Gibiler sağolsun sövmycm şmdi

Son düzenleme:
Sırf bu konuda kaç tanesini en az 10 kişiyi göz ardı listeme ekledim Technopat Konya gibi AKP kalesiymiş haberimiz yokmuş meğerse! 😒
Kaç kuruşluk insansın, söylede ağlama. Bende bu forumu özgürlük var sanıyordum. Size ne insanların tuttuğu partiden. Giren çıkan ne anlamadım. Sende insansın bende insanım, senle aynı fikirde olucaz diye bir kâide'mi var?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı