7 3700X ve RTX 2080 Super Sisteme Kasa, PSU ve Sıvı Soğutma Önerisi

Güç kaynağını öneririm ama gönderdiğiniz alışveriş sitesine hakim değilim. Bilmiyorum.

RMX alacaksanız ihtiyacınız olan kodları hem siyah hem beyaz için buldum. Ama prensip olarak alışveriş sitesi veya mağazası önermiyorum. Kodları sağladığınız sürece sorun yaşamayacaksınız.
soruma cevap verir misiniz. değiştirdim vazgeçtim siteden :D

soruma cevap verir misiniz. değiştirdim vazgeçtim siteden :D
Yani bu bütçenizle alakalı birşey. Benim bütçem güç kaynağına 650-700 lira ayırmaya el veriyordu Xigmatek aldım. Bütçem geniş olsaydı belki alırdım. Bakın 10 a yakın güç kaynağı yazdım oraya. Bütçeniz hangisine el veriyorsa onu alın. O listedeki hiçbir güç kaynağı yolda bırakmaz. Hepsi araştırılmış güç kaynakları. (kendim için bakmıştım)

Yani bu bütçenizle alakalı birşey. Benim bütçem güç kaynağına 650-700 lira ayırmaya el veriyordu Xigmatek aldım. Bütçem geniş olsaydı belki alırdım. Bakın 10 a yakın güç kaynağı yazdım oraya. Bütçeniz hangisine el veriyorsa onu alın. O listedeki hiçbir güç kaynağı yolda bırakmaz. Hepsi araştırılmış güç kaynakları. (kendim için bakmıştım)
İçime rm750x den başkası sinmiyor şuan yaa. Vallaha. garip oldumm. seasonic gözüküyor yolumuz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı