7-8 Mbps upload ile canlı yayın

NRVS

Megapat
Makaleler
9
Yer
C-137
7-8 Mbps arası upload alıyorum. En stabil donmadan 900P 3500 bitrate verebiliyorum görüntü çok çamurlu görünüyor. Benzer bir konuda arkadaşlar 7 upload ile çok rahat 1080P 4500 bitrate yayın açabileceğini söylemişler. Ben neden o kadar yüksek veremiyorum? :(
yayın için Twitch Studio kullanıyorum. İşlemcim Ryzen 5 3600.

Son düzenleyen: Moderatör:
7-8 Mbps arası upload alıyorum. En stabil donmadan 900P 3500 bitrate verebiliyorum görüntü çok çamurlu görünüyor. Benzer bir konuda arkadaşlar 7 upload ile çok rahat 1080P 4500 bitrate yayın açabileceğini söylemişler. Ben neden o kadar yüksek veremiyorum? :(
yayın için Twitch Studio kullanıyorum. İşlemcim Ryzen 5 3600.
Bilgisayarın da iyi olması gerek.

Bilgisayarın da iyi olması gerek.
Hocam sistemim kötü sayılmaz
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600.
Ekran kartı: MSI GeForce RTX 2060 Super Gaming X.
RAM: 2x Corsair DDR4 8 GB 2400 MHz
Screenshot_2.png

@NRVS Streamlabs OBS daha iyi olur. Ayarlardan çıkıştan encoder olarak nvenc New seçmen daha iyi olur. Twitch sunucularına ise twitchtest uygulamasından test etmeni tavsiye ederim. Orada verebilceğin en yüksek bantgenişliği gösteriyor. O upload ve sistem ile 6000 bitrate 1080P60FPS yayın açabilmen mümkün. Bir sorun yaşarsan beni etiketle yardımcı olmaya çalışırım.

Hocam dediğiniz gibi encoder nvenc New seçtim 1080P 60 FPS 6000 bitrate verdim. Yayın 60 FPS gibi değil ve sürekli ufak ufak droplar giriyor. @Patrixcs
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
tam olarak şu şekilde.
Screenshot_3.png

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    39,3 KB · Görüntüleme: 34

Yeni konular

Geri
Yukarı