7 bin TL dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
7000

Bu kötü kanka.

Hocam Acer Nitro 5 var bende bendeki de alev alıyor hava akışı hiç yok denir bence kapağı söksem bıraksam termal macun yenilesem sistem ısınmaz da garanti dışı kalıyor işte sorun orada.
Monster'larda bu prosedür güzel mesela kapağı açıp upgrade yapabiliyorsun ama Acer buna olanak sağlamıyor bir de Acer'in servis sistemi bence kötü koca İstanbul'da tek şubesi var siz düşünün.
Edit: Yazım yanlışından dolayı düzenledim.

Bende de Acer Nitro 5 AN515-55 vardı i5 10300H felaket ısınıyordu şu an Lenovo ideaped Gaming 3 var Ryzen 5 4600H 75 dereceyi geçmiyor.

Bu kötü kanka.

Bende de Acer Nitro 5 AN515-55 vardı i5 10300H felaket ısınıyordu şu an Lenovo ideaped Gaming 3 var Ryzen 5 4600H 75 dereceyi geçmiyor.
Hocam takas falan mı ettiniz yoksa acerı satıp mı aldınız bende lenovoya geçmek istiyorum çok güzel ürün çok hoşuma gidiyor.
Kötü olan kısmı nedir? 7bin lira bütçe ile ne bekliyorsun?
Hocam aslında kötü değil güzel bir ofis bilgisayarı fakat aspire serisi yanlış hatırlamıyorsam yıllardır aynı kasa ve servis tarafında yaşadığım sorunları gördükten sonra ben acer önermem açıkcası. Birde ülkemiz fiyatları malum olduğundan bu parayı etmez gözüyle bakıyor ki bana da öyle geliyor bu tek laptop değil ekran kartı fiyatları bunu gösteriyor bence .

Hocam takas falan mı ettiniz yoksa Acer'ı satıp mı aldınız bende Lenovo'ya geçmek istiyorum çok güzel ürün çok hoşuma gidiyor.

Hocam aslında kötü değil güzel bir ofis bilgisayarı fakat Aspire serisi yanlış hatırlamıyorsam yıllardır aynı kasa ve servis tarafında yaşadığım sorunları gördükten sonra ben Acer önermem açıkcası. Bir de ülkemiz fiyatları malum olduğundan bu parayı etmez gözüyle bakıyor ki bana da öyle geliyor bu tek laptop değil ekran kartı fiyatları bunu gösteriyor bence.

Yok aldıktan 1 ay sonra ekranında Ghost screen olduğunu fark edip iade ettim 8K sonra 7.3K ya Ryzen 5 4600jh 1650 Ti 8 RAM 256 SSD 1TB HDD'li Lenovo aldım.
Kötü olan kısmı nedir? 7bin lira bütçe ile ne bekliyorsun?

300TL daha verip oyuncu laptop alması kanka o yüzden kötü.

Hocam oyuncu bilgisayarı istemiyorsanız bunu alın. Daha fazla para verip daha iyisini almaya gerek yok bu işlemci güzel ve F/P. 300 TL artırarak Gaming laptop alabilirsin ama işte marka hiç önerilmiyor ve cihaz ısınıyor harbiden. Öven görmedim.

Hocam oyuncu bilgisayarı istemiyorsanız bunu alın. Daha fazla para verip daha iyisini almaya gerek yok bu işlemci güzel ve F/P. 300 TL artırarak Gaming laptop alabilirsin ama işte marka hiç önerilmiyor ve cihaz ısınıyor harbiden. Öven görmedim.

Özelliklerine göre fiyat iyi miş Vega var GTA 5 bile açar.

7 bin TL'ye kadar bütçem var, iyi bir dizüstü laptop var mı?

Hocam oyun icinse 200 lira daha arttirip.
Ödev ve ofis içinse

Oyun için alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı