7 gün sayısal çalışarak LGS kazanılır mı?

Benim sayısalda en fazla 3-4 konuda eksiğim var ve tüm sayısal dersler dahil. Sayısalda bu 3-4 konuyu halledersem istediğim liseyi kazanıyorum, halletmez isem yine kazanabilirim ama risk almak iyi değil.

Sınavda 430 falan olur o. Daha yüksek de olabilir tabiiki. Kazanabilirseniz ve İstanbul'daysanız Pertevniyal'e gelebilirsiniz. Benim okulum.
Antalya'dayım hocam ben :D Aslında 430 puan da benim istediğim liseye yeter fakat 450 üstü alırsam daha mutlu olurum. Bu arada eski LGS'lerden 460-480 civarı alıyorum 😚

Antalya'dayım hocam ben :D Aslında 430 puan da benim istediğim liseye yeter fakat 450 üstü alırsam daha mutlu olurum. Bu arada eski LGS'lerden 460-480 civarı alıyorum 😚
Ülkenin 5'te biri İstanbul'da olduğu için genellikle yazıyorum. İstanbul cidden çok kalabalık. Hiç sevmiyorum. Burada olmadığınıza sevindim.

Fazla imkansız değil mi hocam? Bence sizin çalışmadan önceki bilgi seviyenizde yüksekti çünkü 0'dan başlayarak 20 gün içinde 400 puan imkansız.

Benim diğer derslerim iyiydi matematikten çok yüksek bir net yapmadım ama şunuda ekliyeyim bende sıfırdan başlamıştım matematiğe.

Geri
Yukarı