7. sınıfta kalır mıyım?

Elmas Kazma

Centipat
Daha fazla  
Merhaba .devamsızlıklarım raporlu 3 gün raporsuz 0 matematik hariç derlerim iyi ders ortalamalarından geçiyorum matematik hariç 2. dönem seçmeli matematiğim 47 normal matematik 43 ortalamam şu an 69 hocalardan niye puan istemedin diye sormayın zaten teşekkür alamıyordum büyük ihtimal geçen sene Ş.Ö.K.K'le geçmiştim bu senede geçer miyim?

Merhaba. Devamsızlıklarım raporlu 3 gün raporsuz 0 matematik hariç derlerim iyi ders ortalamalarından geçiyorum matematik hariç 2. dönem seçmeli matematiğim 47 normal matematik 43 ortalamam şu an 69 hocalardan niye puan istemedin diye sormayın zaten teşekkür alamıyordum büyük ihtimal geçen sene ş. Ö. K. K'le geçmiştim bu senede geçer miyim?

Ortaokulda kalma yok.

Ya ortaokulda nasıl bu kadar kötü notlar alabiliyosunuz? Kusura bakma ama ben ortaokulda 1 kitap yüzü açmadım her gün internet kafelerde gezdim 90'dan aşağı notum yoktu. İnanılmazsınız gerçekten. Madem akıllı değilsin biraz çaba göster ya. Ailene yazık, en azından onları düşün.

Ya ortaokulda nasıl bu kadar kötü notlar alabiliyosunuz? Kusura bakma ama ben ortaokulda 1 kitap yüzü açmadım her gün internet kafelerde gezdim 90'dan aşağı notum yoktu. İnanılmazsınız gerçekten. Madem akıllı değilsin biraz çaba göster ya. Ailene yazık, en azından onları düşün.

Bizim hocamızda sırf erkeklere karşı önyargısı var başka hoca olsaydı belki böyle olmicaktı siz hiç başka arkadaşlarınızın yaptığı troller yüzünden öğretmen sizden soğudumu

Son düzenleme:

Geri
Yukarı