7. sınıfta ortalama nasıl yükseltilir?

ronaldofanboy

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GeForce GTX 1050 Ti, Ryzen 5 Pro 4650g 8 GB RAM (single channel) 2400 Mhz, B450M Pro M2 Max 480 GB SSD
7. Sınıfım ortalamam 60 ve nasıl düzelteceğimi bilemiyorum babama söz verdim kesin düzelteceğim diye ama tek başıma çalışarak çok fazla bir şey öğrenemiyorum, ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka dersi dinle akşam eve gelince tekrar yap notlar çıkar ve sabah kalkınca da notları tekrar et gerisi gelir zaten öyle günde 200 soru çözmene falan gerek yok ama dersi dinlemen gerçekten önemli teneffüslerde istediğin kadar kudurabilirsin.

Kanka dersi dinle akşam eve gelince tekrar yap notlar çıkar ve sabah kalkınca da notları tekrar et gerisi gelir zaten öyle günde 200 soru çözmene falan gerek yok ama dersi dinlemen gerçekten önemli teneffüslerde istediğin kadar kudurabilirsin.

Kanka dersi dinlemek istiyorum ama sınıftaki çocuklar rahat vermiyor bulaşıyolar sıram zaten en arkada rahat bir yer değil notları tekrar edeceğim bundan sonra.

Dersi derste dinlemek en önemlisi. Eğer dersi derste düzgün dinleyemiyorsan öğretmeninle görüş ve oturduğun sırayı önlere alın. Evde de video izleyerek çalış. Videonun üstüne hemen 1-2 test çözersen ortalamanı yükseltirsin.

Kanka dersi dinlemek istiyorum ama sınıftaki çocuklar rahat vermiyor bulaşıyolar sıram zaten en arkada rahat bir yer değil notları tekrar edeceğim bundan sonra.
Onlar seni salmıyorsa hocalardan yer değişikliği iste orta sıralarda ol en temizi en ön de kötü bence rahatça dinleyebildiğinden emin olduğun bir yerde otur

Onlar seni salmıyorsa hocalardan yer değişikliği iste orta sıralarda ol en temizi en ön de kötü bence rahatça dinleyebildiğinden emin olduğun bir yerde otur.

Evet hocamdan da yardım isteyeceğim bu konuda teşekkür ederim yardım ettiğin için.

Yeni konular

Geri
Yukarı