7 Yıldır Kendini Eve Hapseden Adam

db2ee2e8ddf62ddf704b072e28bec9ecfffb5880.jpeg

Başlık doğru dostlarım. 7 yıldır sadece evde bilgisayar başında olan Billy Brown'ın hikayesi...

Kendisi çocukluğunda da ve gençliğinde de zor dönemler geçirmiş biri. 7 yıl boyunca sadece 10 defa dışarı çıktığını kendi ağzıyla söylüyor. Sadece doktor randevuları için zorunluluktan dışarı çıkan 24 yaşındaki Billy Brown insanlarla sosyalleşmek adına hiç bir eylem yapmıyor.

Hayatının büyük bir kısmını 4 duvar arasında geçirmekten mutluluk duyan Billy Brown bilgisayarında sadece oyun oynuyor ve makaleler okuyor. Haliyle 7 senedir oyun oynayan biri de bu işin kitabını yazacak kadar bilgi sahibi olabilir. Kendi yaşıtlarına ve daha küçüklere ise dediği tek şey kendi gibi olmamaları. Kendisinin neden böyle olduğunu yaşadığı psikolojik sorunlara bağlamakta dostlarım. Üniversite hayatına tam başlayacakken ayağını kırması ve uzun sürede iyileşmesi bu durumda olmasını etkileyen diğer bir faktör. O bu haliyle hala mutlu olduğunu ifade ediyor ve böyle devam edeceğini söylemekte.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adam hakkında detaylı bir araştırma yaptım meraktan kendisi RIO game'de organizetörlük yapmakta birçok oyun firmasından iş teklifi almış ek olarak kendi oyununu yapmış yani kodlama bilgiside mevcut c++ eğitimleri aldığını öğrendim tabi bu okuduklarım ne kadar doğrudur bilmiyorum.

EDİT: ayrıca e-sportnews dergisindede hakkında çokca yazılar yazılmış yani bunu konu olarak açan arkadaşımıza kızmayın aslında şuanda ünlü biri.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı