70 TL'ye Zula hesabı almak

Hocalarım konuyu gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederim. Hepinizin fikrini okudum ve karar verdim. 70 TL'yi Steam'e yatırım kış indirimlerinden oyun aldım. Ayrıca CS:GO Source aldım. Zula'dan daha mütiş zaten. Tekrardan çok teşekkür ederim hepinize

70TL'ye Steam'dan CS:GO almak daha mantıklı veya istersen kullanmadığım eski bir Zula hesabım var +4 M4A1 cehennem falan var colt 1911 Full neon falan istersen yanıta gel instadan iletişime geçelim vereyim bedavaya.
Not: 1,5 yıldır girmiyorum içerisinde bir sürü birikmiş hediye var hiç açılmamış bir sürü fırsat var.

M4A1 hiç kullanılmaz bir silah oldu Zula'da bence yani colt 1911 ayrı alamet kendine hayrı yok yani hesabınız ayıptır söylemesi ama çöp.

Hocalarım konuyu gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederim. Hepinizin fikrini okudum ve karar verdim. 70 TL'yi Steam'e yatırım kış indirimlerinden oyun aldım. Ayrıca CS:GO Source aldım. Zula'dan daha mütiş zaten. Tekrardan çok teşekkür ederim hepinize
Reis helal olsun doğru olanı yapmışsın iyi oyunlar.

Öncelikle herkese merhaba. Ben Zula hesabı almak istiyorum. Arkadaş ortamında oynamak için. Bir de oyun P2W olduğu için dolu bir hesap arıyordum. Karşıma alttaki linkteki Zula hesabı çıktı. Sizce alınır mı? Fiyatı uygun mu?

BU FİYATA PİYASADA YOK AMA PAZARLIK VAR Satın Al | En Ucuz indirimli Fiyat | Anında Teslimat
Kanka istersen bunun yerine benim hesabı al veya 70tl ye 50k zula altını çek 50k daha mantıklı bu hesaptan çünkü hesap çöp

Bu hesap 70 TL ise benimki 600-700 TL yapar. 70 Level 16 tane sınırsız silah ve bütün silahlar +6 ve günleri ise 100 günden aşağıya değil.

Öncelikle herkese merhaba. Ben Zula hesabı almak istiyorum. Arkadaş ortamında oynamak için. Bir de oyun P2W olduğu için dolu bir hesap arıyordum. Karşıma alttaki linkteki Zula hesabı çıktı. Sizce alınır mı? Fiyatı uygun mu?

BU FİYATA PİYASADA YOK AMA PAZARLIK VAR Satın Al | En Ucuz indirimli Fiyat | Anında Teslimat

Kendim bir yıl uğraşıp kastığım hesabım 9989898888978788798988978 kat daha iyiydi bundan skinlerin çoğu yazın verilen ücretsiz şeyler :) (istiyorsan verebilirim hesabı oynamıyorum zaten Zula)

Kendim bir yıl uğraşıp kastığım hesabım 9989898888978788798988978 kat daha iyiydi bundan skinlerin çoğu yazın verilen ücretsiz şeyler :) (istiyorsan verebilirim hesabı oynamıyorum zaten Zula)

Mpt76 quantum +3 ---- M4A1+6 ----- colt +6 ----MB7 +5 ------ scout +6------ M468 neon desen + vandetta Blue + vandetta siyah + +3 var.

Mpt76 quantum +3 ---- M4A1+6 ----- colt +6 ----MB7 +5 ------ scout +6------ M468 neon desen + vandetta Blue + vandetta siyah + +3 var.

Aldım yazdığınızı görmemişim pardon.

Aldım yazdığınızı görmemişim pardon.

Bana verebilirsiniz iyi olur :D kardeşimde benim rankımı düşürmez böylece :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı