700 TL klavye önerisi

Arda490

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, klavye alacağım bütçem 500 en fazla 700 genellikle Fortnite Valorant oynuyorum HyperX'ya da Logitech falan olursa daha iyi olur. Ama fikirlerinizi değerlendireceğim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, klavye alacağım bütçem 500 en fazla 700 genellikle Fortnite Valorant oynuyorum HyperX'ya da Logitech falan olursa daha iyi olur. Ama fikirlerinizi değerlendireceğim. Şimdiden teşekkürler.

Altec lansing onu forumda tavsiye ediyorlardı bilek destekli tam boyutlusu red şey bilek desteksiz kahverengi şey.

@Ygit323 Blue Switch hareket kuvveti ile Red Switch arasındaki fark hissedilemeyecek kadar az. Blue Switch daha sesli, MMORPG tarzı oyunlar için tercih edilir basış hissiyatı algılansın diye, ama yine de konu sahibinin hoşuna gidiyorsa ve kaliteli marka diye önerdim. Red Switch bu fiyatta bilindik bir marka yok.

@Ygit323 Blue Switch hareket kuvveti ile red Switch arasındaki fark hissedilemeyecek kadar az. Blue Switch daha sesli, MMORPG tarzı oyunlar için tercih edilir basış hissiyatı algılansın diye, ama yine de konu sahibinin hoşuna gidiyorsa ve kaliteli marka diye önerdim. Red Switch bu fiyatta bilindik bir marka yok.

Tamam hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı