700 TL klavye önerisi

nitr0jeN

Hectopat
Daha fazla  
Corsair Gaming K70 LUX Kırmızı LED Cherry MX Red Türkçe Gaming Mekanik Klavye | ITOPYA aynı fiyata bunun blue & brown switchini bulabilir miyim?

Bu üçlü arasında hangisini tercih ederdiniz?

K70 LUX eski model, Red ve Brown switchlisi gelmişti Türkiye'ya ama Blue switchlisi gelmemişti hiç. K70 MK2 modeli var şu an, yenisi bunun. Red ve Speed switch seçenekli.

Ama blue yada brown istediğine göre linear switch sevmiyorsun, tactile lazım sana.

O linkteki XPG Summoner modelinde Türkçe tuş dizilimi yok bu arada haberin olsun.

Scope hiç deneme şansım olmadı ama o alt kısımdaki RGB underglow güzel durmamış bence pek. TKL olması avantaj tabiki, numpad maksimum gereksiz bence iş için yada sürekli kullandığın bir senaryo yoksa.

Hocam şu ürünleri tavsiye edebilirim:
1-) Bloody B870R Q USB RGB LK Mekanik Siyah Klavye incehesap.com
2-) Cm Masterkeys Ck350 Rgb Aydınlatmalı Blue Switch Türkçe Mekanik - n11.com
3-) Rampage KB-R96 Klavye
4-) GameBooster GB-G9 Blade Klavye (Birkaç site buldum fakat aralarında biraz fiyat farkı olduğu için tam güvenip bir link atamadım umarım internette güvenilir bir site ve satıcı bulup alabilirsiniz.
(Üründe 500 milyon tıklama ömrü olduğu için çok uzun ömürlüdür.)
5-) Gamepower Saber Klavye

Hocam alacağınız klavyenin internette inceleme videosunu incelemeden kesinlikle almayınız. Ayrıca ürünü alacağınız zaman güvenilir bir siteden ve güvenilir bir satıcıdan almanızı tavsiye ederim sonra hüsrana uğrarsınız. İyi günler.

@Shuriken hocam hiçbiri Türkçe değil araştırmalarıma göre XPG'nin bana olumsuz özelliği yazılımı yok yoksa sormadan alacaktım.

@çükübik but succor tabii ki de incelemelere site açıklamalarına bakıyorum klavyenin teşekkürler öneriniz için aslında bu 3 klavyeden birini bugün alacağım konu başlığını seçim olarak açmıştım değişmiş bu şekilde tavsiyeler mümkünse MX anahtarlı klavyelerden olsun yoksa bu klavyeleri yorumlayalım büyük ihtimal Corsair'i alacağım bugün ama belki fikir değiştirici bir yazı görürüm ya da öneri bir de İtopya adlı site güvenilir değil midir sizin için?

Scope için Türkçe tuş dizilimi demiş. K70 alacaksanız MK2 olanı tercih edilebilir. O linkteki gösterdiğiniz LUX modeli Kırmızı switch ve Kırmızı LED aydınlatma, RGB yok o modelde eğer önemliyse.

Cherry MX Red ve Cherry MX Blue birbirine tam zıt iki switch türü. İlk mesajda blue yada brown var mı diye sorulduğu için söylemiştim onu ben. Özellikle tactile switch istiyorsun şeklinde anladığım için.

Yeni konular

Geri
Yukarı