700 TL klavye tavsiyesi

lexcons

Hectopat
Daha fazla  
XPG Summoner al geç.

Summoner alın geçin, fakat Blue Switch taa 3 odadan duyuluyor. Sesli istemiyorsanız önermem. Sessiz istiyorsanız:

Summoner alın geçin, fakat Blue Switch taa 3 odadan duyuluyor. Sesli istemiyorsanız önermem. Sessiz istiyorsanız:
Hocam bundaki switchlere güveniyor musunuz? Asusun kendi optikleri kullanılıyor ve ben açıkcası önerirken tedirgin oluyorum biraz. Sanırım Tuflara karşı değişik bir ön yargım var ama bilemiyorum.

Hocam bundaki switchlere güveniyor musunuz? Asus'un kendi optikleri kullanılıyor ve ben açıkcası önerirken tedirgin oluyorum biraz. Sanırım Tuf'lara karşı değişik bir ön yargım var ama bilemiyorum.
Ben güvenmiyorum. Switch'lerin Asus'a ait olmasında bir sıkıntı yok Switchler hakkında hiç detay verilmemiş.

Bence oyun oynarken takır takır basmıyacağım için çok sıkıntı olmaz ve odam uzak olduğu için gece felan oynarken ev halkı rahatsız olmaz.

Bence oyun oynarken takır takır basmıyacağım için çok sıkıntı olmaz ve odam uzak olduğu için gece falan oynarken ev halkı rahatsız olmaz.

Ses beni de rahatsız etmez diye almıştım mecburen değiştirmek zorunda kalmıştım. Brown Switch kullanıyorum şu an Blue Switch beni ilk 1 aydan sonra çok yordu.

Şu anda kullandığım optik anahtarlı Bloody B870R modelini de öneririm. Tuşlar sesli ama. Mekanikler gibi çift tıklama sorunu vs. olmuyor optik anahtarlarda. Diğer markalarda da mevcut optik anahtarlar.

Ses beni de rahatsız etmez diye almıştım mecburen değiştirmek zorunda kalmıştım. Brown Switch kullanıyorum şu an Blue Switch beni ilk 1 aydan sonra çok yordu.
Hocam cherryler okadar sesli değil ya? Content falan mı kullandınız siz? Outemu optikler bile gayet katlanılası.

Yeni konular

Geri
Yukarı