7000-8000 TL’ye RTX 2060 sistem toplama

Ekran kartı olarak ASUS Dual Rtx 2060 s mi yoksa Inno3D Rtx2060 Super twin mi ? Yoksa bunların performansı sistemin öbür elemanlarına göre değişiklik gösterir mi ?
Not : Bu arada abime güzel bir dil ile anlattım.Umarım iptal talebinin verir ve kabul ederler.
Ben ilk değindiğiniz asus dual olanı kullanıyorum ve gayet memnunum karşılaştırma hakkında veriler varsa bakıp size döneyim.

Aralarında 700 tl fark var.Inno 3D denildiği gibi gerçekten sorunlu mu araştırmak lazım.Değilse inno benim için daha iyi olur.

Neden bu kasayı bu kadar kötülediğinizi öğrenmek istiyorum. Kaynak ve bilgi vererek bu yaptığınız yorumu destekler misiniz? (Pover Boost) @Batu Z @Efe10

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle fiyat olarak kötü bir seçim olduğu aşikar. Tek bir yerden alacaksan da incehesapta toplanmışları öneririm dostum. Ayrıca power boost markasının psu'ları pek güvenilir değil yoksa seçtiğin kasa güzel. Anakart ve ekran kartı daha iyi modeller yapılabilir kendi sistemimi de atacağım birazdan.
techno.png

Buyur dostum bu kurduğum sistem farklı yerlerden sipariş edilerek daha ucuza da kurulabilir bu arada.

Öncelikle fiyat olarak kötü bir seçim olduğu aşikar. Tek bir yerden alacaksan da incehesapta toplanmışları öneririm dostum. Ayrıca power boost markasının psu'ları pek güvenilir değil yoksa seçtiğin kasa güzel. Anakart ve ekran kartı daha iyi modeller yapılabilir kendi sistemimi de atacağım birazdan.
Eki Görüntüle 670346
Buyur dostum bu kurduğum sistem farklı yerlerden sipariş edilerek daha ucuza da kurulabilir bu arada.
SSD kronik sorunlu. Kasa kötü. PSU çöp.

Geri
Yukarı