7000 TL’ye Mining sistem toplama

GhouL

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar kredi çekip ethereum işine girmek istiyorum. 4-5 ayda amorti yapacak bir sistem toplar mısınız?

Ethereum ile hesaplarıma göre 9 yılda amorti ediyorum. Siz en iyisi cloud mining'e yatırın. Zaten 1 MH/S hız aldım, aldığıma bin pişman oldum. Almışken Bitcoin ya da Monero alabilirsiniz.

BTC Mining Site(1 yıl veriyor fakat 7000 TL Mining Sistem'den karlı)

Ethereum ile hesaplarıma göre 9 yılda amorti ediyorum. Siz en iyisi cloud mining'e yatırın. Zaten 1 MH/S hız aldım, aldığıma bin pişman oldum. Almışken Bitcoin ya da Monero alabilirsiniz.

BTC Mining Site(1 yıl veriyor fakat 7000 TL Mining Sistem'den karlı)

1 seneden sonrada bu sistemi kullanacağım için daha iyi bir tercih diye düşünüyorum.

1 seneden sonrada bu sistemi kullanacağım için daha iyi bir tercih diye düşünüyorum.

Bitcoin parasını 86 günde çıkartıyor, 1 yılda paranızı 4 kat katlayabilirsiniz. Hem 1 yıldan sonra donanımınız ölmüş olacak. 28000 TL'niz olduğu zaman sistem toplayıp kullanırsınız merak etmeyin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı