7000 TL Arası Sistem Önerisi

Arkadaşlar merhabalar öncelikle, kardeşlerime 2 adet bilgisayar toplayacağım monitör her şey dahil 15 bin TL bütçem var. Benim aklımda monitörleri sıfırlarına 700-900 TL para vermektense ikinci el tanesini 400 TL'den alıp bilgisayarları güçlendirmeyi düşünüyordum. Kendi araştırmalarımla birkaç tane bilgisayar buldum sizce bunlardan hangisi daha ileriye dönük bir oyun bilgisayarı olur tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Açıkçası piyasadaki bilgisayarlara hazır sistemlere baktığımda hepsi neredeyse birbirinin aynısı benim bütçe aralığıma bakıldığında ekran kartı olarak 1650'den yukarı çıkmıyor doğal olarak sadece işlemciler değişiyor. İleriye dönük bir bilgisayar olması gerekiyor alacağım bilgisayarların sizce nasıl bir yol izlemeliyim.

Hocam yapmayın Sinerji'de 7099 1660 sistem vardi 16 GB RAM 480 GB SSD.
Arkadaşlar merhabalar öncelikle, kardeşlerime 2 adet bilgisayar toplayacağım monitör her şey dahil 15 bin TL bütçem var. Benim aklımda monitörleri sıfırlarına 700-900 TL para vermektense ikinci el tanesini 400 TL'den alıp bilgisayarları güçlendirmeyi düşünüyordum. Kendi araştırmalarımla birkaç tane bilgisayar buldum sizce bunlardan hangisi daha ileriye dönük bir oyun bilgisayarı olur tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Açıkçası piyasadaki bilgisayarlara hazır sistemlere baktığımda hepsi neredeyse birbirinin aynısı benim bütçe aralığıma bakıldığında ekran kartı olarak 1650'den yukarı çıkmıyor doğal olarak sadece işlemciler değişiyor. İleriye dönük bir bilgisayar olması gerekiyor alacağım bilgisayarların sizce nasıl bir yol izlemeliyim.

Abi gibi abi be ben çalışıp abime bilgisayar alıyorum beğenmiyor Sinerji Lumiere Intel Core i3 10105F 16GB 480GB SSD GTX1660 [E-Spor PC] bir bak derim.

Bayağı hoş PC neden beğenmekdiki.

Bunu değil arkadaşa öneri benim dediğim Quad ve HD 6850.

Bayağı hoş PC neden beğenmekdiki.

1660 sistem kardeşime niye alıyim kendim kulanırım burada GTX 1050 can çekişiyorum Forza oynayamıyorum o kadar para verdim iade de edemiyorum.
Bunu değil arkadaşa öneri benim dediğim Quad ve HD 6850.

1660 sistem kardeşime niye alıyim kendim kulanırım burada GTX 1050 can çekişiyorum Forza oynayamıyorum o kadar para verdim iade de edemiyorum.

Sinerji Lumiere Intel Core i3 10105F 16GB 480GB SSD GTX1660 [E-Spor PC] şunu 1650 diye görmüştüm 1660 varmış şaşırdım gene diğerlerine göere ucuz aynı parçaları ekledğimdde ekran kartı olmadan 3.8k yani ekran kartı 3.2'ye geliyor iyi gibi.

Arkadaşlar merhabalar öncelikle , kardeşlerime 2 adet bilgisayar toplayacağım monitör her şey dahil 15 bin TL bütçem var . Benim aklımda monitörleri sıfırlarına 700-900 TL para vermektense ikinci el tanesini 400 TL den alıp bilgisayarları güçlendirmeyi düşünüyordum. Kendi araştırmalarımla bir kaç tane bilgisayar buldum sizce bunlardan hangisi daha ileriye dönük bir oyun bilgisayarı olur tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

açıkçası piyasadaki bilgisayarlara hazır sistemlere baktığımda hepsi neredeyse birbirinin aynısı benim bütçe aralığıma bakıldığında ekran kartı olarak 1650 den yukarı çıkmıyor doğal olarak sadece işlemciler değişiyor. ileriye dönük bir bilgisayar olması gerekiyor alacağım bilgisayarların sizce nasıl bir yol izlemeliyim
İlk sistemin SSD' yi Ultra 3D yapın. Öyle alabilirsiniz 144 Hz monitör istiyorsanız. 75 Hz monitör olur diyorsanız 8x2 alın.

Kardeşleriniz bilgisayarda ne yapıyor genelde? Eğer çok ağır oyunlar oynamıyorlarsa APU sistem alıp daha kaliteli ve büyük ekranlı bir monitör ve yanına daha güzel ekipman alabilirsiniz. Bir süre böyle idare ederler daha sonra ekran kartları ucuzladığında ekran kartı alırsınız. Bundan 1 sene sonra stoklar düzeldiğinde şu an 5-6 bin liraya giden çoğu kart 1,5-2 bin lira olacak çünkü.
Genel olarak oyun için kullanılacak bilgisayar şuan için çok ağır oynamıyorlar ama illaki ağır oyunlarda oynayacaklardır. ekran kartını veya işlemciyi sürekli güncelleyemeyeceğim için düzgün bir şey almak istiyorum . apu sistem olarak da aklımda ryzen 3 4300GE li bir sistem düşünmüştüm

Yeni konular

Geri
Yukarı