7000 TL telefon tavsiyesi

Arkadaşlar iPhone 12 Mini'nin ekran boyutu çok rahatsız eder mi? Arada bir dizi izlemeyi düşünüyorum, çoğunlukla Spotify kullanırım, telefondan oyun hiç oynamam ve Instagram kullanırım. Kamera benim için önemli. Şarjı beni ne kadar götürür? Bir de SE 2020 düşünüyorum hiç oyun oynanmayacağı için şarjının yeteceğini düşünüyorum, sadece sosyal medya ve Spotify kullanılacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

iPhone 12 mini hakkında bu videoda çok detaylı inceleme var izlemelisiniz. Bataryadan kameraya kadar tüm detayları anlamış olursunuz.

Hocam günlük kullanımda şarj yetiyor mu, performans bakımından nasıl? Ekranı nasıl küçük geliyor mu?

Oyunsuz kullanımda 8-9 saat arası bir ekran süresi veriyor bu bana yetiyor sabahtan akşama kadar yetiyor pili birkaç gereksiz şeyi kapattığınız zaman pil süresi biraz da olsa uzuyor sırf küçük olduğu için aldım bu cihazı bütçem yetseydi 12 mini alacaktım yetmeyince SE 2020 aldım performans olarak muhteşem çok hızlı ve akıcı PUBG vs oyunları en yüksek grafiklerde kasma donma yok yağ gibi akıyor anlayacağın ekranı bana küçük gelmiyor tek elle kullanımı çok rahat.

Yeni konular

Geri
Yukarı