7000 TL yazılım mühendisliği için bilgisayar önerisi

Bütçe
6500

QroniQ

Hectopat
Şu anda oyun oynamak için evimizde sistem mevcut o yüzden önerdiğiniz bilgisayarların oyun performansı çok önemli değil. Beni üniversite hayatımda götürsün. SSD'li en az 8 GB RAM'li Ultrabook önerilerinizi bekliyorum. Kafamda Huawei D14 var 6.300 TL'ye öneriniz varsa memnun olurum. Bir de bu fiyatlara MacBook almak mantık işi midir?

Huawei matebook 14 Ryzen 4600H olan modeli tavsiye ederim fakat 8GB olan modeli kalmamış 16 GB satılmakta.

Ekstra olarak Ryzen 4500U notebooklar olabilir.

Tamamı için;

Macbook Air 2017 alınmaz. İçinde olan işlemci 5. nesil.

Matebook 14 alın. Huawei resmi internet mağazsından alınca Huawei taşıma çantası, Bluetooth mouse ve Huawei Band 3e 1TL oluyor her biri.

MacBook Air 2017 alınmaz. İçinde olan işlemci 5. nesil.

Matebook 14 alın. Huawei resmi internet mağazsından alınca Huawei taşıma çantası, Bluetooth mouse ve Huawei band 3E 1TL oluyor her biri.

Hocam stokta yok gözüküyor yenilenir mi acaba yakın zamanda.

Huawei Matebook 14 Ryzen 4600H olan modeli tavsiye ederim fakat 8 GB olan modeli kalmamış 16 GB satılmakta.

Ekstra olarak Ryzen 4500U notebooklar olabilir.

Tamamı için;

Hocam Xiaomi çok hoşuma gitti. Gittigidiyor beni tedirgin ediyor güvenebilir miyim siteye.

Sağ olun hocam.
Hocam bir de Webcam yok sanırım bunlarda değil mi?

Son düzenleme:
Lenovo'yu bilmiyorum ama MateBook 14'te Webcam var. Bu şekilde klavyeye gömülü halde geliyor.
Screenshot_20201208_202117.jpg

Hocam stokta yok gözüküyor yenilenir mi acaba yakın zamanda.

Hocam Xiaomi çok hoşuma gitti. Gittigidiyor beni tedirgin ediyor güvenebilir miyim siteye.

Sağ olun hocam.
xiaomi'de ingilizce q klavye bulunuyor ve bios'u da çince diye biliyorum.

Geri
Yukarı