7000TL Bilgisayar Toplama önerisi

Kardeşim biraz bütçeyi aştım ama güzel oldu tercih sana kalmış.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    73,1 KB · Görüntüleme: 47
  • 2.png
    2.png
    57,3 KB · Görüntüleme: 52
  • 3.png
    3.png
    58,9 KB · Görüntüleme: 53
Hocam o ssd kronik sorunlu diye biliyorum. Ayrıca R5 3600X fiyatına R7 2700X niye önermeniz. Kötü
Olmuş. Ve 7000 tl bütçeye de GTX 1660 Tİ yakışmamış.

SSD olarak bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum İşlemci mimarisi açısından R7 önerdim ekran kartı olarak RTX bende yazmak isterim ama fiyat çok çıkıyor hocam ondan dolayı ama ister işlemciden kısar ister stok soğutucu kullanır arkadaş o ona kalmış bana göre olabilecek güzel bir sistem yapmaya çalıştım öneriniz varsa sizde yardımcı olursanız seviniriz.

Kardeşim biraz bütçeyi aştım ama güzel oldu tercih sana kalmış.

Hocam sistemde hem kasada PSU var hem de ayrı olarak yine PSU seçmişsiniz. Seçtiğiniz SSD pek tavsiye edilmiyor. Ayrıca yine seçtiğiniz soğutucu, işlemci yanında gelen soğutucuya göre daha kötü. 7000 TL ile sadece oyun oynamak için R7 2700X ve GTX 1660TI çok kötü bir seçim olmuş.

R5 3600 işlemci + RX5700XT ekran kartı kullanarak bir pc toplamaya karar verdim . RX5700XT'nin 2 veya 3 fanlı modelinin çıkmasını bekleyeceğim . Yine de teşekkürler .

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı