7000TL bilgisayar toplama

Bütçe
7000 TL

DeadricSX

Hectopat
7000TL ile "sadece kasa" bir sistem toplamak istiyorum, yardım ederseniz çok sevinirim.
Şu an almak istediğim kasa bu:
Düzenlemeler:
R5 3500X
ASUS Prime B450M-A
GeIL 2x8 3000MHz
Gigabyte Radeon RX 5600XT Windforce OC
Kioxia 500GB NVMe M.2
Power Boost VK-G3701B 550W 80+

Toplam fiyat: 6990
Fikirlerinizi ve başka sistem önerilerini bekliyorum.

Ek olarak bu sistem nasıl?
Ekran kartı ısınma yapar mı ve üstteki sistemle FPS farkı olur mu ?

7000TL ile "sadece kasa" bir sistem toplamak istiyorum, yardım ederseniz çok sevinirim.
Düzenlemeler:
R5 3500X.
ASUS Prime B450M-A.
GeIL 2x8 3000MHz.
Gigabyte Radeon RX 5600XT Windforce OC.
Kioxia 500GB NVMe M.2.

Ekran kartı ısınma yapar mı ve üstteki sistemle FPS farkı olur mu?

2. attığını al geç.

Çok teşekkür ederim. Site hakkında araştırma yapıp almayı düşünüyorum. Bu arada sizce "kara cuma" vb indirim beklemek ne kadar mantıklı?

Bana sorarsanız ben pek gerçek bir indirim olacağını sanmıyorum geçenlerde de öyle bir etkinlik olmuştu ve 1 hafta önceden fiyatları yükseltip sonra "indirim" diye ürün satılıyordu. Siteye gelecek olursak arkadaşım Gaming gen sitesinden bir sistem almıştı bir sorun olmadı pek bir sorun olacağını sanmıyorum zaten tanınmış YouTuber'lar o siteye sponsorlu videoları var. Sinerji'den attığınız sistemi hiç tavsiye etmiyorum giriş seviyesi RX 5600 XT koymuşlar Windforce serisi çok ısınıyor ayrıca kalitesiz PSU ve kasaya sahip ve daha pahalı. Gaming gen sitesindeki attığınız sistem daha iyi.

Bana sorarsanız ben pek gerçek bir indirim olacağını sanmıyorum geçenlerde de öyle bir etkinlik olmuştu ve 1 hafta önceden fiyatları yükseltip sonra "indirim" diye ürün satılıyordu. Siteye gelecek olursak arkadaşım Gaming gen sitesinden bir sistem almıştı bir sorun olmadı pek bir sorun olacağını sanmıyorum zaten tanınmış YouTuber'lar o siteye sponsorlu videoları var. Sinerji'den attığınız sistemi hiç tavsiye etmiyorum giriş seviyesi RX 5600 XT koymuşlar Windforce serisi çok ısınıyor ayrıca kalitesiz PSU ve kasaya sahip ve daha pahalı. Gaming gen sitesindeki attığınız sistem daha iyi.
Tekrardan teşekkür ederim bu sistemi almaya karar verdim bu fiyat bazında daha iyisini bulamazsam.

Düzenlemeler:
R5 3500X
ASUS Prime B450M-A
GeIL 2x8 3000MHz
Gigabyte Radeon RX 5600XT Windforce OC
Kioxia 500GB NVMe M.2

Ekran kartı ısınma yapar mı ve üstteki sistemle FPS farkı olur mu ?
5600 xt yerine rtx 2060 alabilirsin performans açısından 5600 xt biraz önde ama DLSS onun çok daha üzerinde ve çöğ oyuna gelecek rtx 2060 ve güç kaynağını 600w a çıkarta bilirsin rtx 2060 ryzen 7 2700x kullanıyorum 700w ta sıkıntı olmuyor

Geri
Yukarı