7200 TL R5 1600 ve GTX 1070 Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
24" bence de iyi de alacağım monitör kavisli olduğu için acaba küçük mü gelir diye düşündüm. Neyse en iyisi kendim bakmak.

24" bence de iyi de alacağım monitör kavisli olduğu için acaba küçük mü gelir diye düşündüm. Neyse en iyisi kendim bakmak.
Yahu ben 34" kavisli denedim, 1080p ve pikseller hafif belli oluyor ama rahatsız etmemişti. Bende kavisli olduğu için tam da tekrar fikir değiştirip büyük al diyecektim.

Evet evet, kafama yattı 27" inç al. Sonuçta mesafe özgürlüğü var.

Anakart para iade sürecini tam olarak nasıl gerçekleştirdiniz ? Bu konuda hiç bir bilgim olmadığı için merak ediyorum. Sanırım önüme kullanılmış bir ürünü sıfır diye koysalar anlamam..

Önce aradım, iade formu doldurduk. Kutuyu aldım, kargoya gittim, hasar tutanağı (ya da ona benzer bir şey) tutturdum, verdikleri gönderi numarasıyla gönderdim. İki gün sonra iade oldu.

Her şeyi aldım topladım bir monitör hala gümrükte. İade de edemedim, edemiyorum bıktım uğraşmaktan. Artık ne olursa olsun veririm parasını alırım monitörü gümrükten. 5 gün süresi kaldı, bir sonuç çıkmazsa devlet el koyacak.:confused:

@MaLMoTH hocam çok teşekkürler, debug LED az önce beni kurtardı. Şu an BİOS ekranındayım ve her şey normal gözüküyor.:)
@Cihatinan bu mesajı beğendikten sonra Debug Led nedir, ne işe yarar konusuna girmen gözümden kaçmadı.:cool:

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı