73 hafız videosu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Viva La Vida

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben bu videonun yorumlarına bitiyorum, millet bayağı dalga geçmiş, biraz da isyan etmiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

puhahahaha

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu videonun yorumlarına bitiyorum, millet bayağı dalga geçmiş, biraz da isyan etmiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

puhahahaha

73 tanesini bir araya topla, sana bir tane antibiyotik ilacının faydasını sağlayamaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
73 tanesini bir araya topla, sana bir tane antibiyotik ilacının faydasını sağlayamaz.
Öyle bir iddiası yok zaten kimsenin. Gerek te yok. 1000 tane Türkçe öğretmeni de yapamaz senin dediğini 15 milyon marangoz da.
Çok fena polemik yapardık senle de sonra mesajların yarısında konu mesaj gönderimine vs. kapanacak.

Şimdi dostum onlar kurtarmayacak ama sen de kurtarmayacaksın bir de öyle düşün. Önce kendi kapısındaki çöpü görmeli insan.

En azından benim ülkeye bir zararım yok.
Onlar orada Türk milletinin vergileri sayesinde varlar, yorumlarda da haklarını haram eden birçok kişi vardı. Aynı şekilde bende.

Geri
Yukarı