75 derece ekran kartı sıcaklığı

Miralay000

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 gün önce bilgisayar aldım fakat ekran kartım çok ısınıyor. Boşta 40-41 dereceleri görüyor. Fortnite, CS:GO, LoL vb. oyunlarda 60-70 arasını görüyor. Yükte en fazla 75 gördüm. Fakat yükte iken ekran kartına dokunduğumda elimi vuramıyorum. Sizce ekran kartımın böyle olması normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 2 gün önce bilgisayar aldım fakat ekran kartım çok ısınıyor. Boşta 40-41 dereceleri görüyor. Fortnite, CS:GO, LoL vb. oyunlarda 60-70 arasını görüyor. Yükte en fazla 75 gördüm. Fakat yükte iken ekran kartına dokunduğumda elimi vuramıyorum. Sizce ekran kartımın böyle olması normal mi?
Çok normal değerler %100 kullanım için.

Bende de Max 75 gördü ama 65'lerde oluyor GTA oynarken.

Arkadaşlar söylenmesi gerekeni söylemişler. Bir de şunu belirteyim 75 derece ekran kartı için normal iken bizim cildimiz için çok sıcaktır. Bundan kaynaklı elinizi koyarsanız aşırı ısınma farkedersiniz.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı