75 Hz vs 144 Hz

Rakabetçi oyunlarda daha yüksek FPS ve tazeleme hızı (Hz) tabi ki fark yaratacaktır ancak rekabetçi oyun oynamayan, az oyun oynadığını söyleyen, kısaca normal bir kullanıcı için 75Hz yeterlidir.

Yanıtlarınız için teşekkür ederim öncelikle. Bilgisayarı genellikle dizi, film, maç amaçlı kullanıyorum. Her ikisine de bütçem yetiyor fakat 75 hz 27 inç monitör alabiliyorken, 144 hz 23.6 inç alabiliyorum. Benim için ekran büyüklüğü bir hayli önem taşıyor, bu yüzden arada kaldım.
Rekabetçi 144hz.
Singilplayer 75hz .
Sistemin nedir?
R3 3200g
16 gb ram

Apu sistem kullanıyorum
Hangi 75 ve 144hz monitör. Almak istediğin ürünleri atarsan belki daha güzel tavsiye yapabiliriz. İkisini de gönderir misin?

Yanıtlarınız için teşekkür ederim öncelikle. Bilgisayarı genellikle dizi, film, maç amaçlı kullanıyorum. Her ikisine de bütçem yetiyor fakat 75 hz 27 inç monitör alabiliyorken, 144 hz 23.6 inç alabiliyorum. Benim için ekran büyüklüğü bir hayli önem taşıyor, bu yüzden arada kaldım.

R3 3200g
16 gb ram

Apu sistem kullanıyorum

Senin sisteme zaten 144Hz fazla olur. Bence büyük olsun 75Hz olsun. Hem büyük ekran istediğini kendin söyledin.

Bilgisayarı genellikle dizi, film, maç amaçlı kullanıyorum. Her ikisine de bütçem yetiyor fakat 75 hz 27 inç monitör alabiliyorken, 144 hz 23.6 inç alabiliyorum. Benim için ekran büyüklüğü bir hayli önem taşıyor, bu yüzden arada kaldım.

Bu durumda kesinlikle 75Hz tercih edin.

Geri
Yukarı