75 Hz vs 144 HZ

Reis tavsiye vermek olursa 144Hz benim sistemimde seninkine benziyor ekran kartları farklı sadece
MSI Optix MAG241CV 23.6" 144Hz 1ms (HDMI+display) Full HD Curved monitör

Almak istersen bunu öneririm fiyatı artmış baya ama cidden bebek gibi monitör bende kullanıyorum tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoyu inceleyebilirsiniz.

O zaman G-Sync açabilirim demek oluyor bu. İnşallah bir uyum sıkıntısı çıkarmaz.

Son düzenleme:
Reis tavsiye vermek olursa 144Hz benim sistemimde seninkine benziyor ekran kartları farklı sadece
MSI Optix MAG241CV 23.6" 144Hz 1ms (HDMI+display) Full HD Curved monitör

Almak istersen bunu öneririm fiyatı artmış bayağı ama cidden bebek gibi monitör bende kullanıyorum tavsiye ederim.

MSI monitörlerde güzel ve hoşuma gidiyor. MSI olacaksa sanırım en iyisinden başlamak üzere şöyle bir sıralama yapılabilir sanırım:
MSI Optix MAG241CR
MSI Optix MAG241C
MSI Optix MAG241CV
MSI Optix G24C4
Yorumlarınızla aklımdaki soruları giderip yardımcı oldunuz. Çok teşekkür ederim sizlere...

Son düzenleme:
MSI monitörlerde güzel ve hoşuma gidiyor. MSI olacaksa sanırım en iyisinden başlamak üzere şöyle bir sıralama yapılabilir sanırım:
MSI Optix MAG241CR
MSI Optix MAG241C
MSI Optix MAG241CV
MSI Optix G24C4
Yorumlarınızla aklımdaki soruları giderip yardımcı oldunuz. Çok teşekkür ederim sizlere...

Önemli Değil kanka Her Zaman

Yeni konular

Geri
Yukarı