75 Mbps altyapıya modem önerisi

Yani de sırf size gelende sorun var diye markayı niye önermemezlik yapıyosunuz? Direkt olarak bu modeli araştırıp alın veya hiç almayın şöyle şöyle sorunları var diyebilirdiniz.

Keenetic önermiyorum modem alırken denedim yavaşlama gibi sorunlar yaşadım (2gün kesintisiz kullandım modem garantili ve 3 aylıtkı) sonra TP-Link modem aldım 1 ay acık tuttum ısınma yavaşlama gormedim. Sorununu dedim bir de bu markayı onersem şimdi alsa sorun yaşasa suclu biz oluruz ondan dolayı sorun yaşadıysam bana da önermemek düşer başkasınında sorun yaşamasını istemem açıkçası.

Kronik sorunlu Vatan'dan aldım elden ve aynı gün iade ettim bana satarken demediler iade ederken dediler dedikleri şu her gün 2 3 iade alıyoruz kronik cihaz satışları durdurabiliriz bu modemde dediler. Kendim kullandım her şeyiyle zayıf.

Keenetic önermiyorum modem alırken denedim yavaşlama gibi sorunlar yaşadım (2gün kesintisiz kullandım modem garantili ve 3 aylıtkı) sonra TP-Link modem aldım 1 ay acık tuttum ısınma yavaşlama gormedim. Sorununu dedim bir de bu markayı onersem şimdi alsa sorun yaşasa suclu biz oluruz ondan dolayı sorun yaşadıysam bana da önermemek düşer başkasınında sorun yaşamasını istemem açıkçası.

Tamam doğru düşünüyorsunuzda bende zaten yazarken direkt olarak bu modeli araştırıp alın veya hiç almayın diyebilirdiniz dedim.

Kronik sorunlu Vatan'dan aldım elden ve aynı gün iade ettim bana satarken demediler iade ederken dediler dedikleri şu her gün 2 3 iade alıyoruz kronik cihaz satışları durdurabiliriz bu modemde dediler. Kendim kullandım her şeyiyle zayıf.
Hocam 2 yıldır kendim kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Hocam 2 yıldır kendim kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Sizinki kronik sorunsuz çıkmış şanslısınız o zaman.

Her şey satarken maalesef.

Sizinki kronik sorunsuz çıkmış şanslısınız o zaman.
Her cihazda sorun yaşayan bir sürü kullanıcı var. Buna bakılırsa her cihaz kronik sorunludur. Belirtmeyi unutmuşum AC-51 modelinde bağlantı kopması vb. sorunlar firmware sürümünden kaynaklanmaktadır.

Gençler daha ucuz yollu modem lazım bana 200 250 TL arası.
Ac modemler bile eskidi, ax modem kullanmak lazım. Fakat kur dan dolayı imkansız gibi gözüküyor. O fiyat aralığında sadece eski nesil 2.4 Ghz destekleyen modemller var. 75 Mbps hızı gürültü kirliliğinden kablosuz alamazsınız. Kablolu bir sorun olmaz ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı