75 Mbps ve daha yüksek hız için modem önerisi

Rizacan67

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Evde halam, eniştemle yaşıyorum. Evde 75 Mbps fiber internet mevcut ileride belki daha yüksek hızlara çıkartacağım. Söyle bir problem var elimizde görseldeki modem var ve halam ve eniştem telefondan internete giriyor televizyondan Netflix üzerinden film izliyorlar bende içerdeki odada Wi-Fi 2.5 GHz üzerinden Online oyun oynamaya ya da film izlemeye çalışıyorum ama onların televizyon kablo ile bağlı telefonlarda Wi-Fi yakın olduğu için benim internetimde aşırı yavaşlama ya da koplamalar oluyor. Aşağıdaki gibi bir ürün alsam çözüm olur mu ya da başka bir öneriniz var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot 2023-01-05 at 10-09-33 Türk Telekom Fiber Modem - VDSL Modem ilanları uygun fiyatla...png
    Screenshot 2023-01-05 at 10-09-33 Türk Telekom Fiber Modem - VDSL Modem ilanları uygun fiyatla...png
    602,6 KB · Görüntüleme: 13
Fiber internetnasıl 75 Mbps oluyor 100'den başlamıyor mu?

Türk Telekom altyapısı olunca mecbur oluyor. Belki modem aldığımda o problemi çözebilirim

Arkadaşlar Merhaba,
Farklı bir modem ile interneti denedim ve sorunun devam ettiğini fark ettim bizim normalde 75 - 100 Mbps olması gerekirken 40 - 45 Mbps olabiliyor en fazla sağlayıcıya bilgi verdim ama bakalım taahhütsüz olunca ilgilenecekler mi göreceğiz. Yoksa direk Türk Telekom'un altyapısını kullandığım için onlara mı bilgi versem yani ilgilenirler mi acaba?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı