750 TL'ye İkinci El GTX 1050 TI Alınır mı?

250,250 vermek yerine verin 10 bini 2080 Ti alın (!)
Az kalsın gülecektim, az kalsın. Siz beni yanlış anlamışsınız sanırım. Benim derdim 10000 TL eklemesi ya da para değil. Ben bütçesi vardır ve ya olacaktır diye demiştim. Yoksa bilirim 250 TL kazanmanın zorluğunu. RX 570, 1050 Ti'dan daha güçlü bir kart ve parasına daha çok değdiği için tavsiyede bulundum. Sonuçta bir bilgisayarda en son ikinci ele başvurulmaları gerekilen parçalardır;ekran kartı ve depolama ürünleri. Umarım beni anlayabilmişsinizdir. Teşekkürler.

@Silinen üye En mantıklı seçim olur o zaman. Ben GTX 1050Tİ uzun zaman kullandım. Şuan 1070Tİ yi servise verdiğim için emaneten RX 470 kullanıyorum ve aradaki bariz farkı görüyorum. RX 470 dahi GTX 1050Tİ den daha performanslı iken RX 570 doğru bir seçim olur. Sıfırı 1000TL ye tabi ki.

@Silinen üye En mantıklı seçim olur o zaman. Ben GTX 1050Tİ uzun zaman kullandım. Şuan 1070Tİ yi servise verdiğim için emaneten RX 470 kullanıyorum ve aradaki bariz farkı görüyorum. RX 470 dahi GTX 1050Tİ den daha performanslı iken RX 570 doğru bir seçim olur. Sıfırı 1000TL ye tabi ki.
Geçen haftalarda çok daha ucuzdu. Kaçırdım. :cry:

Yok hocam orada ufak bir ironi vardı. Herkes biraz daha bütçe arttırıp birşey al diyor. Ama adam oraya yazmış 750 TL diye neden durup dururken 1000 TL ye çıkarttınız ve 1000 TL üzerinden konuya devam ediyorsunuz. Yoksa elbette 1500 TL ye bende gidip GTX 1050 Ti al demeye çalışmadım orada :cry::cry:
İroni yaparsanız bir dahakine daha çok belli edin. Ciddiye alıyorlar sonra.

Az kalsın gülecektim, az kalsın. Siz beni yanlış anlamışsınız sanırım. Benim derdim 10000 TL eklemesi ya da para değil. Ben bütçesi vardır ve ya olacaktır diye demiştim. Yoksa bilirim 250 TL kazanmanın zorluğunu. RX 570, 1050 Ti'dan daha güçlü bir kart ve parasına daha çok değdiği için tavsiyede bulundum. Sonuçta bir bilgisayarda en son ikinci ele başvurulmaları gerekilen parçalardır;ekran kartı ve depolama ürünleri. Umarım beni anlayabilmişsinizdir. Teşekkürler.
Estağfurullah,yorumları bile tam okumamıştım bunu yazarken.Espri olsun diye yazdım sadece.İyi geceler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı