750 TL'ye oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
750 TL
Bildiğim kadarıyla son seslerde biraz dip ses var, evet. Ürün eski zaten ama bazı kişiler yeni üretim Cloud 2'lerde (2017 sonrası olmalı) dip ses olmadığını söylemişler. Alpha S önermiştim tam da bu sebepten dolayı, hem daha modern bir ürün hem de dip ses yok.

@Samotne Ciasteczka Bütçeyi aşağı çektiğimizde Cloud Stinger Core'u nasıl buluyorsun? Rampage Drop PLUS alternatif olarak duruyor fakat 450TL gibi fiyatlara bulunuyor. Aliexpress'ten siparişe sıcak bakmıyorum malesef. Başlangıç kulaklığım olacağı için bütçeyi aşağı çekebilirim. Kulaklık hakkında kötü yorumlara rastladın mı? 300TL fiyatı hak ediyor mu? (300TL'ye buldum.)

@Samotne Ciasteczka Cloud 2'i yanında gelen ekstra kumaş pedler için tercih edebilirim aslında. Ses kalitesi olarak birbirlerine çok yakınlar Cloud Alpha ile. Yanında gelen ekstra ses kartı ve kumaş pedleri için 50-60TL gibi bir fiyat rahatlıkla gözden çıkarılabilir. Cloud 2'nin dip ses sorunu olduğunu gördüm forumlarda. Birkaç inceleme videosunda da rastladım. Bu konu hakkında bilginiz var mı?
Cloud Alpha S e bütçe fazla geliyorsa Alpha alın ayrıca Alpha Cloud II'nin ses kartsız versiyonu değil onun adı cloud Silver. Cloud Alpha ses kalitesi olarak Cloud II den daha iyi tiz ve basslar farklı odacıklarda ses kartı sorununuz da yok. Hazır indirim varken Cloud Alpha alın derim

Eğer bütçe zorlayabilirseniz Alpha S alın normalde 1.200-1.300 TL civarında bir model, ancak şu an indirimde.

Bütçe zorlayamam derseniz Kraken T.E ya da pek önermesemde Cloud II alınabilir.

Geri
Yukarı