7500 TL'ye MSI Aegis 3 8RC-029XTR alınır mı?

MSI Aegis 3 8RC-029XTR sizce alınır mı?

• Evet

• Hayır

• Black Friday'da aşağıya yazacağım sistemi al : )

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

MaviSakaL16

Hectopat
Bu ürünü 7,500 TL'ye almayı düşünüyorum. Araştırma yapmama rağmen ürünle ilgili bir bilgi edinemedim. Bu ürün konusunda fikriniz nedir?

Ayrıca bu ürüne uyacak bir monitör tavsiye eder misiniz?

MSI Aegis 3 8RC-029XTR

• İşletim Sistemi: DOS
  • İşlemci: Intel® Core™ i7-8700 (12M Önbellek, 4,60 GHz'e kadar)
  • Chipset: Intel® B360
  • Depolama: 128GB M.2 PCIE SSD + 1TB 7200RPM HDD
  • Sistem Belleği: 16GB (2 x 8GB) - 2 x SO-DIMMs DDR4 2400MHz - Max. 32GB
  • Grafik Kartı: MSI GeForce® GTX 1060 6GT OCV1 6GB DDR5
  • Ses: 7.1 Channel HD Audio with Nahimic audio enhancer
  • Optik Sürücü: Slim Type(9.5mm) Tray-Load Super Multi
  • Güç Kaynağı: 450W 80 Plus Bronze (1U)
  • Soğutma Sistemi: Exclusive Silent Storm Cooling 2
  • Boyutlar: 170 x 376 x 433 mm
  • Ağırlık: 8.05 KG

4719072564773_2_org_zoom.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Marka bilgisayar alınmaz kendileri dışarıdan toplayıp kendileri de fiyat ekliyorlar bu şekilde çok pahalıya geliyor.
Bilgisayar parçalarını ayrı ayrı alıp toplama imkanınız varsa çok ucuza gelir sistemler.
Ha yok toplayamam illa hazır gerekiyorsa örnek olarak bu sistem daha iyidir. İşlemci bakımından üstekine göre zayıf olsa da oyunlar önemli olan FPS.
MASTER-MNA/R5 2600/MSI GTX 1070 Ti ARMOR 8G/8GB DDR4/1TB Disk/Gaming Bilgisayar | ITOPYA

Bu fiyata GTX 1070 Ti'li sistemler var. Montaj yapamıyorsanız bile hazır sistem öneririz kat kat daha iyi olur. Tam bütçenizi belirtin.

Bütçem 7.500 TL. İntel önerilerinizi bekliyorum.

O bütçeye zorlarsanız 1080 sığabilir. Onu almak para kaybı. Tek tek toplasan 5500TL tutar.
Bu arada 2 "Evet" diyenler var. Onların hangi akla hizmeten onu dediğine şaşıyorum...

Gtx 1080’li sistem önerinizi bekliyorum.

Ekran kartlarındaki Palit Dual modeli sıkıntı fazla ısınan bir kart bende Palit 1080 Dual modeli mevcuttu bu siteden sistem almıştım ancak kart fazla ısınıyor, soğutması başarısız o yüzden ekran kartını mutlaka değiştirin derim alacaksa eğer Gamerock serisi olabilir ama Dual olmaz.

Ekran kartlarındaki Palit Dual modeli sıkıntı fazla ısınan bir kart bende Palit 1080 Dual modeli mevcuttu bu siteden sistem almıştım ancak kart fazla ısınıyor, soğutması başarısız o yüzden ekran kartını mutlaka değiştirin derim alacaksa eğer Gamerock serisi olabilir ama Dual olmaz.
Dual serisinin kronik sorunu yok. Kasanı değiştirdikten sonra ısınma sorunun devam etmiş miydi? Sıkıntı değil modifiye kısmından farklı model alınır ama fiyat 200-300 TL artar.

Anakartı düşük tutmuşsunuz. Ryzen 5 2600X alınabilir yani oyun performansları çok farklı değil. Ayrıca RAM'ler kesinlikle değişmeli 4000 MHz olsa CL18 değeri normal diyeceğim ama 3000 MHz değerine CL18 çok fazla.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı