7500 TL'ye MSI Aegis 3 8RC-029XTR alınır mı?

MSI Aegis 3 8RC-029XTR sizce alınır mı?

• Evet

• Hayır

• Black Friday'da aşağıya yazacağım sistemi al : )

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Dual serisinin kronik sorunu yok. Kasanı değiştirdikten sonra ısınma sorunun devam etmiş miydi? Sıkıntı değil modifiye kısmından farklı model alınır ama fiyat 200-300 TL artar.
Evet gene de ısındı hatta kasanın önünü ve yanını çıkardım her yerden hava aldığı halde ısınıyordu :).
Tomb Raider ve diğer oyunda sıcaklık düştüğünü zannetsemde Rainbow gibi kartı tamamen kullanan bir oyunda sıcaklık gene tavan yapıyordu. Palit Dual 1070 Tİ yada 1080 inceleme videolarında da bu tarz sıcaklıklarda.
Anakartı düşük tutmuşsunuz. Ryzen 5 2600X alınabilir yani oyun performansları çok farklı değil. Ayrıca RAM'ler kesinlikle değişmeli 4000 MHz olsa CL18 değeri normal diyeceğim ama 3000 MHz değerine CL18 çok fazla.
RAM' lerden anlıyorsanız benim konuma bir bakabilir misiniz rica etsem konu dağılmadan :).
8 GB 3000 MHz RAM tavsiyesi

Farklı sitelerden toplarsan 8000'e toplanır. Şuan sanırım 8.500
MSI VGA GeForce GTX 1070 Ti ARMOR 8G GTX1070Ti 8GB GDDR5 256b DX12 PCIE 3.0 x16 (1xDVI 1xHDMI 3xDP) MSI | Trendyol

111.jpg

7.300 TL'ye ürünü aldım. Yardımlarınız için teşekkürler. Önerilerini güzel fakat kredi kartıyla aldığım için diğer yerlerde üzerine en az 400-500 TL koyuyorlardı. Bu nedenle amazon.com.tr üzerinden peşin fiyatına taksitle bu ürünü aldım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı