750W PSU'lu Kasa Önerisi

Anladım gibi, gerçi bu da yüzeysel ama daha iyi. Hiç değilse mantığı hakkında bilgi sahibi olmak güzel.

Bu da LLC'nin kendisi:

1607941537451.png

İçini açsın bir şey olursa parasını ben vermem ama :D.

Bağımlılık yapıyor ora, bi tatil iyi gelir bana. En azından derslere yoğunlaşmaya başladım.
Bildirimler, ortam çekiyor. Uzun süre sonra aklın başına geliyor, niye bu kadar mesaj yazdım diyorsun:D
Hocam bir çok PSU’nun kini bulamıyorum, bunun sebebi olmaması mı yoksa ben yanlış anahtar kelimeler mi kullanıyorum?
İlk başta Techpoweup’a bakarım sonra düz review olarak aratıyorum bazen inside yazıyorum :D, any good diye arattığım oluyor, ama bir çoğu yok.
Low End PSU'ların hepsini bulamazsın, 3. Dünya ülkelerine gönderilen PSU'ları da aynı şekilde. Piyasada OEM PSU'lar da satılıyor, onları da bulamazsın. Temelde çoğu benzer platformlar üzerine kurulu olsa da kalite ciddi fatk ediyor.
Ben daha teknik olanları istiyordum, kendi sitesinde de belirtmiş ”son teknoloji, en iyisi“ gibi ithamlarla.
Son teknolojiler bunlar, bundan iyisi mezarda değil tabii. Multi railler, dijitaller falan geliyor.
Anladım gibi, gerçi bu da yüzeysel ama daha iyi. Hiç değilse mantığı hakkında bilgi sahibi olmak güzel.
Herkes okuma zahmetine girmiyor ayrıntılı detaylı yazınca. Dc to Dc basitçe buck converterdır. İnternette aratırsan nasıl yapıldığını çok ucuza bile bulabilirsin. Burada bir yerde anlatmış olabilirim, hatırlayamadım.

Bildirimler, ortam çekiyor. Uzun süre sonra aklın başına geliyor, niye bu kadar mesaj yazdım diyorsun:D

Low End PSU'ların hepsini bulamazsın, 3. Dünya ülkelerine gönderilen PSU'ları da aynı şekilde. Piyasada OEM PSU'lar da satılıyor, onları da bulamazsın. Temelde çoğu benzer platformlar üzerine kurulu olsa da kalite ciddi fatk ediyor.

Son teknolojiler bunlar, bundan iyisi mezarda değil tabii. Multi railler, dijitaller falan geliyor.

Herkes okuma zahmetine girmiyor ayrıntılı detaylı yazınca. Dc to Dc basitçe buck converterdır. İnternette aratırsan nasıl yapıldığını çok ucuza bile bulabilirsin. Burada bir yerde anlatmış olabilirim, hatırlayamadım.
Anladım anladım hocam, elemanları az çok biliyorum. Bir de benim aradığım çoğu PSU’nun olmaması sıkıntı ilgi ve alaka alanımın dışındakiler de pek umrumda olmuyor 😁 .

Geri
Yukarı