700-750W PSU'lu bir kasa önerisi

Furkan kardeşim. Kasada en önemli şey güç kaynağıdır. Sen bu kasayı alıp, 4-5 tane ledli fan alabilirsin. ve güç kaynağı olarak, corsair cx 750 yeterli olur. Bütçeden tasarruf yapabilirsin.

AeroCool Strike-X GT "Devil Red" Kırmızı LED'li Çift Fanlı, Kırmızı İç Boyalı Siyah Mid Tower Kasa(AE-STRIKEX-GTR) - Bilgisayar - Hepsiburada.com
VATAN COMPUTER - CORSAIR - CX SER
VATAN COMPUTER - XILENCE - 120MM KIRMIZI LED KASA FANI - So

Evet dediğin mantıklı hocam. Muhtemelen böyle yapacağım da. Ha artı olarak söyleyeyim İşlemci soğutucum Hyper 212X ve şu anki kasama sığmıyor kapağım açık bu nedenle. Yani bunu da düşünerek şöyle geniş olması gerekecek. Şu an yan kapakta küçük bir fan var, olmasa da kapanmıyor zaten. Ve de ek olarak Asus GTX 760'ım var. Bunların boyutlarını da göz önünde bulundurarak önerilerinizi almaya devam etmek istiyorum. ;)

Bende de Mechatron var öneri sadece kardeşim;

- - - Güncellendi - - -

6572incim3548826.jpg

- - - Güncellendi - - -

Kasa içi benim beceriksizliğim dağınık kaldı uğraştım şuan daha iyi :) onun dışında güzel kasadır her büyüklükteki sistem ekipmanlarını alabiliyor içine, yalnız dediğin gibi işlemci soğutucusu yan kapakta fan takılmasına izin vermiyor, bende hemen powerın yanına dipte olan fan yuvasına taktım, onun dışında soğutucunun karşısındaki fan yuvası iptal ama kapakta 2 tane fan yuvası var altındakine takabiliyorsun. :)

- - - Güncellendi - - -

9733incib6624369.jpg

- - - Güncellendi - - -

9476incib8883762.jpg

Seninki de iyiymiş. Senin önerini de dikkate alacağım :) Teşekkür ederim.

- - - Güncellendi - - -

[h=1]Aerocool Strike-X GT Black çok hoşuma gidiyor. + Corsair CX750M yapacağım sanırsam. İyi olur umarım.[/h]

Sağol kardeşim. Bakalım belli olmaz yine de karar değiştirebilirim birden :) İnşallah hayırlı olur, teşekkür ettim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı