700-750W PSU'lu bir kasa önerisi

Zalman Z11 PLUS kullanıyorum gayet güzel bir kasa fakat ön paneldeki fan filtresini değiştirirken biraz tırsıyorum çünkü ön paneli komple sökmek gerekiyor. Onun dışında gayet sessiz çalışıyor ve soğutmasıda gayet başarılı diyebilirim. Üst kısmında tek fan geliyor ve bir tanede boş yuva var orayada bir fan yerleştirebilirsin ki 5 adet fan gayet yeterli mavi ledler güzel bir hava katarken kasanın üzerindeki hava ızgaraları ayrı bir agresiflik katıyor. Kulağım alıştığı için mi bilmiyorum biraz sesli gelmeye başladı 11 Temmuz'da aldım ürünü belki fanlar biraz tozlanmış olabilir onun dışında gayet memnunum. Ekran kartı konusunda da sıkıntın olmasın bol bol yerin var. :)

Çok teşekkürler ilginiz için. İç sesim 400R diyor, göz zevkim Zalman Z11 diyor ama galiba 400R olacak görselliği kenara bırakacağım :)

Talon veya 400R al bence de. Benim Xigmatek almamın sebeplerinden ilki PSU'nun modüler ve 80+ Silver olması. :) Sonra görsellik açısından. Tek eksisi çok parmak izi bırakıyor. :) Kasanın kendisi de modüler :D Üst kısım ve kasanın ön tarafını kaldırıp takabiliyorsun. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı