75Hz ve FreeSync monitör farkı

LukeSkywalker

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Death Star
Daha fazla  
Meslek
Sith Lord in Galactic Empire
Derdimi anlatayım:

VX238H | Monitors | ASUS Global

VG245HE | Monitors | ASUS Global

VP247H | Monitör | ASUS Türkiye

Şimdi ben sistemi sinerjiden topladım, 1080p @it's best bi sistem ama monitör konusu işi çalkalandırıyor. VG245HE 75 Hz ve FreeSync destekli. Diğer 2'si 3 monitörün de olduğu gibi 1ms, hemen hemen aynı kontrast, flicker-free blue light bla bla teknolojilerine sahip. Benim sorum şu olacak:

3'ünde de 1ms teknolojisi zaten var, 75 Hz ve Freesync, aradaki 100-150 TL'lik fiyat farkına değecek mi? Ona göre bütçemi zorlayacağım. FPS oyunlarıyla aram hiç yok, sizlere sorum FreeSync ve +15 Hz farkı fiyata değecek mi? Kullananlar tecrübelerini belirtebilir mi, ayriyeten monitör tavsiyelerinizi de alabilirim. Maks. 850 Min 600.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX580 ekran kartı bu arada. 21.5 inch AOC çok hoşuma gitti açıkçası fiyatı ve özellikleri fakat iş yerimde kullandığım monitör zaten 23, 21.5 beni tatmin etmez diye düşünüyorum açıkçası ama? 21.5 vs 24 arasında kaldım bu sefer de :)

RX580 ekran kartı bu arada. 21.5 inch AOC çok hoşuma gitti açıkçası fiyatı ve özellikleri fakat iş yerimde kullandığım monitör zaten 23, 21.5 beni tatmin etmez diye düşünüyorum açıkçası ama? 21.5 vs 24 arasında kaldım bu sefer de :)
24 inç 1080p için daha iyi olur. Aynı monitörün 24 inç olanını alabilirsiniz.

Yardımların için çok teşekkür ederim, herkese teşekkür ederim. ASUS üzerinden devam etmeyi düşünüyorum, bütçe kısmak gerekirse AOC 21.5'a düşeceğim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı