775 pin işlemci önerisi

Akasa marka alabilirsiniz kule tipi soğutma sistemi iyidir.

Yanında soğutucu da alacağım öneriniz var mı sistemim eski olduğu için fazla yatırım yapmak istemiyorum güzel ve ucuz bir soğutucu öneriniz var mı

Darboğaz gibi sıkıntıları yok dimi
Dark freezer x94bl kullanıyorum ben X5460 ile 137 liraya almıştım ben iyice bir araştır indirimden falan yakın bi fiyata alabilirsin.

Araştırdığım testlerde gördüğüm 775 pin tek çekirdek performansı en yüksek işlemci Xeon X5470. Şuan bu işlemciyi 6 ısı borulu 3 fanlı soğutucu ve Arctic MX-4 2019 Edition ile boşta 40, yükte 50-55 derecede kullanıyorum. 1-2 güne de overclock yapıp deneyeceğim. X5460, X5470'den sonra alabileceğin en iyi işlemci. Oyun testini merak edersen FH4'de Extreme grafik ayarlarında 60-70 FPS alıyorum. GTA V'de Ultra grafik ayarlarında yine 60+ FPS veriyor. En çok oynanan oyunlardan biri olan CS:GO oyununda Dust 2 haritasında yine overclock olmadan 200-250 FPS veriyor.(1024x768 Low grafik). Aklına takılan, merak ettiğin bir şey var ise yine buraya sorabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı