Elektronik ₺778 - Moondrop Chu 2 DSP

Beyler ben bunu aldım. 803 lira kesti Akbank kredi kartım. Ayrıca not kısmına da arkadaşın yazdığını ekledim. Hayırlısı bakalım ne olacak. Type C girişli olması hoşuma gitti. Umarım pişman olmam.

Beyler ben bunu aldım. 803 lira kesti Akbank kredi kartım. Ayrıca not kısmına da arkadaşın yazdığını ekledim. Hayırlısı bakalım ne olacak. Type C girişli olması hoşuma gitti. Umarım pişman olmam.
Bugün elime ulaştı benim. Vergi çıkmadı aras kargo ile geldi gelmesi baya uzun sürdü gerçi. Şuanlık ses kalitesi güzel gibi uzun yıllardır ilk defa kulak içi kulaklık aldım ama gayet rahat ve kullanışlı gibi şimdilik. Biraz cs2 filanda girdim gayet tatmim edici pişman etmez gibi duruyor.

Bugün elime ulaştı benim. Vergi çıkmadı Aras Kargo ile geldi gelmesi bayağı uzun sürdü gerçi. Şu anlık ses kalitesi güzel gibi uzun yıllardır ilk defa kulak içi kulaklık aldım ama gayet rahat ve kullanışlı gibi şimdilik. Biraz CS2 filanda girdim gayet tatmim edici pişman etmez gibi duruyor.

Benimki de kargoya verilmiş. Adres sanırım uzun diye mailden kısaltılmış bir adres ve bir de kimlik numaramı istediler sizde de öyle oldu mu? İnşallah pişman olmam. Güzel bir kulaklığa benziyor.

Benimki de kargoya verilmiş. Adres sanırım uzun diye mailden kısaltılmış bir adres ve bir de kimlik numaramı istediler sizde de öyle oldu mu? İnşallah pişman olmam. Güzel bir kulaklığa benziyor.
Kimlik istediler ama adres konusunda bir bilgim yok. Şuanlık baya iyi görüşümce.

Yeni konular

Geri
Yukarı