799TL'ye Baldur's Gate 3 vs 899TL'ye Starfield

yoshitsune

Kilopat
Sıra tabanlı savaş sistemi ile hiç aram yok, BG3 ile türe girmeyi planlıyorum. Ayrıca yapımcının Türkçe dil desteği vermesinden kaynaklı da satın almayı düşünüyorum. Diğer tarafta Starfield var. Mod desteği ile yıllarca oynanabilecek bir oyun. Birkaç videosuna baktım fakat oynanış ve animasyonlar hiç hoşuma gitmedi. Ayrıca oyun teknik anlamda da biraz problemli sanırım. İleride alırım diye düşünüyordum ama Microsoft Store'da zamlanmış durumda. Çıkışından sonra Steam tarafında da zamlanma riski yüksek. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir?

Son düzenleme:
Sıra tabanlıya alışırsın ve bırakamazsın. Ayrıca BG3'ün sıra tabanlı sistemi piyasada ki en hızlı en dinamik sistem. Resmi Türkçe olması ve muhteşem dünyası ile kesinlikle almalısın. Starfield'ı ise sorunları düzelince Game Pass'den oynar geçersin dert değil.

Sıra tabanlıya alışırsın ve bırakamazsın. Ayrıca BG3'ün sıra tabanlı sistemi piyasada ki en hızlı en dinamik sistem. Resmi Türkçe olması ve muhteşem dünyası ile kesinlikle almalısın. Starfield'ı ise sorunları düzelince Game Pass'den oynar geçersin dert değil.

GP kullanmıyorum. Ayrıca Starfield gibi bir oyunu Game Pass'ten oynamak mantıklı gelmiyor bana. Konuda belirttiğim gibi modlarla yıllarca oynanabilecek bir oyun sonuçta. Ama BG3'e daha sıcak bakıyorum şu anlık.

Yeni konular

Geri
Yukarı