Starfield vs Baldur's Gate 3

KayraWs

Decipat
Daha fazla  
Evet, herkesin değerli yorumu çok önemli, sizin cevabınız nedir? Benim fikrim Baldur's Gate 3'tür. Türkçe desteği ve başarısından dolayı daha baskın, Starfield'in beklenileni yapabileceğinden emin değilim fakat yapabilirse o da 2. sıraya yerleşir benim aklımda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Starfield daha çıkmadı net konuşamayız. Ama genel de Bethesda oyunları sıkıntılı olurdu. Microsoft tarafının açıklamalarına göre ise Bethesda'nın en sıkıntısız oyunu olacakmış. Ama ben Starfield derdim. Baldur gate tarzı hoşuma hem gidiyor hem gitmiyor ikilem arasında.

Evet, herkesin değerli yorumu çok önemli, sizin cevabınız nedir? Benim fikrim Baldur's Gate 3'tür. Türkçe desteği ve başarısından dolayı daha baskın, Starfield'in beklenileni yapabileceğinden emin değilim fakat yapabilirse o da 2. sıraya yerleşir benim aklımda.

Usta bu Baldur's Gate 3 tam olarak nasıl bir oyun ya.

Ben şahsen Starfield'ın patlayacağını düşünmüyorum kaliteli bir oyun olacaktır fakat Baldur's Gate 3'ün olağanüstü başarısından sonra beklentiler çok daha fazla büyüdü. Baldur's Gate 3 kadar kapsamlı rol yapma deneyimi sunabileceğini pek sanmıyorum.

Baldur's Gate izometrik RPG oyunu sevmeyenlerin bile aşık olduğu bir oyunsa izometrik RPG severlerin başından kalkamayacağı bir oyun olmuştur ama Bethesda var be bir kenarda da Starfield bence yılın oyunu olma konusunda büyük bir aday olacaktır

Yeni konular

Geri
Yukarı