7'den 8. sınıfa geçerken ne yapılmalı?

Kısaca bu yaz için hangi kitabı önerirsiniz kitabın ismini yazın lütfen.
Direk soru çözmek iyi değil. Konuları anlamak için konu anlatımı dinleyin. Morpa Kampüs olabilir yada etütünüz konuya geçtiyse size
OKYANUS CLASSMATE
KORAY VAROL (eski nesili)
HIZ (eski nesili)

Bunları alabilirsiniz. 7. Sınıf konuları falan diyorsanız yüzeysel bilmeniz yeterlidir.

Okullar kapanmak üzere bende LGS öğrencisi sayılırım hedefim fen lisesi 450 puan yaz için Tonguç Akademi'nin 7'den 8'e hazırlık paragrafon ve tost kitaplarını almayı düşünüyorum fen lisesi için nasıl çalışmalıyım çalışmaya çok istekliyim tavsiyede bulunursanız sevinirim.

Aga 12. Sınıfım ve bu hafta YKS sınavım var bilmiyorum bazen ortaokul anılarımı düşünüyorum da ben sınav günlerini bile bilmeyen biriydim ama notlarım da kötü değildi yani en azından teşekkür belgesi götürüyordum. Benden tavsiye çok kasma zaten lise de çok kasıldığın dönemler oluyor ama onları da boş yere kastığını anlıyor insan.

Yapman gereken eğer rahat etmiyorsan sınava bir gün önceden çalış ondan sonra da kafana göre takıl gez toz ne bileyim zaten yapabliecek pek bir şey yok sadece düşünme bence böyle şeyleri çok.

Edit: Bence bir hobi edin sana tavsiyem eğer PC'ye merakın varsa yazılım öğrenmeye çalış veya tasarım bunları erken yaşda öğrenmek gelecekte çok işine yarayacak özellikle de yazılım.

Aga 12. Sınıfım ve bu hafta YKS sınavım var bilmiyorum bazen ortaokul anılarımı düşünüyorum da ben sınav günlerini bile bilmeyen biriydim ama notlarım da kötü değildi yani en azından teşekkür belgesi götürüyordum. Benden tavsiye çok kasma zaten lise de çok kasıldığın dönemler oluyor ama onları da boş yere kastığını anlıyor insan.

Yapman gereken eğer rahat etmiyorsan sınava bir gün önceden çalış ondan sonra da kafana göre takıl gez toz ne bileyim zaten yapabliecek pek bir şey yok sadece düşünme bence böyle şeyleri çok.

Edit: Bence bir hobi edin sana tavsiyem eğer PC'ye merakın varsa yazılım öğrenmeye çalış veya tasarım bunları erken yaşda öğrenmek gelecekte çok işine yarayacak özellikle de yazılım.

Lise önemli çalışması lazım. Ama bir son da değil açıkçası.

Lise önemli çalışması lazım. Ama bir son da değil açıkçası.
Lise de çalışmasın demedim sadece ortaokul da rahat olabilir onu söyledim.

Herhalde yanlış anlaşıldı benim demek istediğim ortaokul da rahat olunabilir çok ders üzerine düşünülecek seneler değil bence.

Okullar kapanmak üzere bende LGS öğrencisi sayılırım hedefim fen lisesi 450 puan yaz için Tonguç Akademi'nin 7'den 8'e hazırlık paragrafon ve tost kitaplarını almayı düşünüyorum fen lisesi için nasıl çalışmalıyım çalışmaya çok istekliyim tavsiyede bulunursanız sevinirim.
Kendini kasma stres etme 450 yi rahat yakalarsın bende çalıştım ancak heyecan+stres den batırdım sana önerim hep moralini yüksek tut sakın ha direk yeni nesil çözmeye çalışma önce konuları otutturup kazanım soruları çözmelisi.

Geri
Yukarı