9. sınıfa geçerken ne yapılmalı?

Umarım istediğin liseye gidersin şimdi ben dedim diye de 4 yıllık lise hayatını değiştirme :D

Not: Meslek lisesinin bana göre en büyük dezavantajı ders saati çok fazla örneğin sabah 8:30 ders başlıyor akşam 5:30 da bitiyor haftanın 4 günü bu şekilde işleniyor
Anladım hocam sağolun hepiniz.

Hocam 165 tl diyor biraz pahalı geldi bana sizce almalımıyım bide okullar açılana kadar bitirebilir miyim ?
Hocam ben kitabı biraz araştırdım da daha çok meraklısına matematik kitabı. Ben almayı düşünüyorum, olimpiyatlar için temel olur. Okul devam ederken de çözebilirsiniz diye düşünüyorum.

Tamam hocam sağolun.
Yalnız haberin olsun,

9. Sınıfın ilk konuları Mantık ve ardından Kümeler konusu

My Matematik-1 Kitabı Sayılar konusundan başlar problemler konusunda biter

Özetle 9. Sınıfın ilk konularını ve Geometri konularını kapsamayan bir kitap, bu konuların bazıları MY Matematik-2 kitabında, Geometri konuları ise MY Geometri-1 kitabında.

okullar açılana kadar bitirebilir miyim ?
Kitap hemen hemen 500 sayfa, şansını dene.

Yalnız haberin olsun,

9. Sınıfın ilk konuları Mantık ve ardından Kümeler konusu

My Matematik-1 Kitabı Sayılar konusundan başlar problemler konusunda biter

Özetle 9. Sınıfın ilk konularını ve Geometri konularını kapsamayan bir kitap, bu konuların bazıları MY Matematik-2 kitabında, Geometri konuları ise MY Geometri-1 kitabında.

Kitap hemen hemen 500 sayfa, şansını dene.
Hocam my matematik-1 alsam bide diğer konuları kapsayan daha ucuz bi kitap alabilir miyim çünkü hepsini almaya çalışsam çok pahalı oluyor.

Hocam my matematik-1 alsam bide diğer konuları kapsayan daha ucuz bi kitap alabilir miyim çünkü hepsini almaya çalışsam çok pahalı oluyor.
Hepsini kapsayan kitaplar verimli olmuyor, hiç yoktan 1 ay çalışsan gerekli birikimi elde edersin, dilersen sana tüm dersleri kapsayan bir kitap hediye edeyim fakat her konudan 1-2 test içerdiği için çözsen bile anlamazsın.

MY Matematik-1 aldınmı zaten seni kesmez, daha fazlasına ihtiyaç duyarsın.

Günlüğü 60-70 liradan kafe restoran gibi yerlerde işe başvur.

Hepsini kapsayan kitaplar verimli olmuyor, hiç yoktan 1 ay çalışsan gerekli birikimi elde edersin, dilersen sana tüm dersleri kapsayan bir kitap hediye edeyim fakat her konudan 1-2 test içerdiği için çözsen bile anlamazsın.

MY Matematik-1 aldınmı zaten seni kesmez, daha fazlasına ihtiyaç duyarsın.

Günlüğü 60-70 liradan kafe restoran gibi yerlerde işe başvur.
Hocam peki my matematigi aldım diyelim onun yanında kitap önerir misiniz ama ilk konular ve geometri de olsun.

Hocam peki my matematigi aldım diyelim onun yanında kitap önerir misiniz ama ilk konular ve geometri de olsun.
Dostum boşver MY Matematiği, Sonuç Fasikül 9.
Sınıf al.

Sana daha çok hitap eder, tüm konular var, MY Matematik derece isteyenler için her şeyden önce veya sonra çözülmesi gereken bir kitap.

Geri
Yukarı