8.000₺ sistem için AMD vs Intel

Amd'mi Intel'mi?

• Oy verenlerin toplamı
    84
  • Anket kapandı .
Intel fanboyu görüldü. Forum burası. Ürün öneriyorsan açıklamasını yap bari. Intel almışsın şimdi kendini kandırıyorsun kazık yemedim diye hahaha. İ7 4/8 çekirdeğin ile iyi günler sana :)
4C/8T?
Mağarada yaşıyorsunuz herhalde? Intel, i7 serisinde 9.nesilden beridir 6C/12T kullanıyor?
Intel fanboyu görüldü diyorsunuz ancak AMD fanboyu olan sizsiniz.

Konuyu kaydırmak istemiyorum. O yüzden konu sahibine Intel önerip, çıkıyorum.

Dikkatli okuyup, iyi anlayın. Dediğinizi söylemeye çalışmıyordum.

Sizin sırılsıklam aşık olduğunuz AMD, ilk piyasaya adım attığında Intel'in işlemcilerini satıyordu.

AMD fanboyu değilim ve AMD'yi övmedim. Bir şirketin eskiden ne olduğunun önemi var mı? Şu anda Intel'i tokatlıyorsa isterse ismi mahmut işlemci olsun mahmutu tercih ederim.

4C/8T?
Mağarada yaşıyorsunuz herhalde? Intel, i7 serisinde 9.nesilden beridir 6C/12T kullanıyor?
Intel fanboyu görüldü diyorsunuz ancak AMD fanboyu olan sizsiniz.
İ7 7700K'dan bahsediyorum. Intel AMD'yi görünce adam olmaya çalışıyor. Sana en son kısımında iki link bırakacağım. Adamlar 8.nesilden 9.nesile geçince performansı azaltmışlar neredeyse :D

Sizin sırılsıklam aşık olduğunuz AMD, ilk piyasaya adım attığında Intel'in işlemcilerini satıyordu.
AMD kuruluş tarihi 1969, Intel kuruluş tarihi 1968?

8000 TL'lik bütçeye ise 10.nesili yakıştıran kitle o işlemcilerin fiyatlarından haberi yok galiba. Hadi ben konudan çıkıyorum. Intel övmeye devam.

Madem o kadar pahalı işlemciler hakkında konuşuyoruz. Bana 3990X rakibi gösterin.

AMD fanboyu değilim ve AMD'yi övmedim. Bir şirketin eskiden ne olduğunun önemi var mı? Şu anda Intel'i tokatlıyorsa isterse ismi mahmut işlemci olsun mahmutu tercih ederim.
Tokatlıyor mu? Allah aşkına gidin 10. nesil işlemcilere bakın gelin. Öyle bir fanboy olmuşsunuz ki gözünüz kapalı AMD'yi savunuyorsunuz. Kesin AMD, İntel 10900K islemcisini de geçiyordur. Forumda İntel önermek suç, fanboyluk oldu. Ama asıl fanboy sizsiniz. Konuya cevabımı verdim. Daha bakma gereği duymuyorum. İyi günler.

Intel fanboyu görüldü. Forum burası. Ürün öneriyorsan açıklamasını yap bari. Intel almışsın şimdi kendini kandırıyorsun kazık yemedim diye hahaha. İ7 4/8 çekirdeğin ile iyi günler sana :)
Biraz işi “hem ucuz hem performanslısını aldım, benim aldığımı almayan kazıklandı” düşüncesinde olmasaydınız mesajımın başındaki “sorunsuz” kelimesini “açıklama” olarak görürdünüz.

Sistemimde Ryzen işlemci olan bir olarak söylüyorum bu arada.

@saphary mesajları düzgün okumamışsınız belli. Gidin bir daha okuyup gelin. Ben zaten 8000 TL bütçe için AMD, +12000 TL için İntel önerdim. Okumadan cevap yazmayın. Hala 7. nesil İntel ile AMD işlemcileri karşılaştırıyorsun. Sana sadece gülüyorum.
Sana ne desem boş. Anlamayacaksın. Madem 7.nesilleri bıraktık. Sen neden 2019 işlemcisiyle 2020 işlemcisini karşılaştırıyorsun? Eski nesiller hakkında konuşmuyorsak arkadaşına söyle AMD'nin geçmişi hakkında atıp tutmasın. Sana çok kıl kaptım. Ben konudan çıkıyorum :)

Geri
Yukarı