8.1 vs. 7 Ultimate Oyun Performansı

AAA1234

Hectopat
Daha fazla  
Yaz tatiline girince 8.1 indirmeyi düşünüyorum. Bazıları almaya değer diyor, bazıları ise kazığın dibi diyor. İnternetteki videoları ingilizcem olmadığı için anlamadım ama özet olarak yardım ederseniz sevinirim. Bilgisayarım Msi Ge60 414 x-tr (Free Dos) Şu an 7 Ultimate kurulu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Satın alacaksan alma, Windows 10 bekle. Ama oyun performansı konusunda firmalar Windows 7 için sürücü güncellemesi sunmayı bırakmışken (bkz. AMD SP1 şart koşuyor) Windows 7 kullanmaya devam etmek mantıklı değil. 8.1 en stabil ve en hızlısı:

Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları

Ben herşeye rağmen çıktığı andan itibaren kullanıyorum ve herşeye rağmen de öneririm :D

Windows 10'u 1 sene boyunca ücretsiz kullanmak istiyorsan Windows 8.1 satın al diyeceğim ama çok saçma olacak.
Windows 10 çıkacağı için Windows 8.1 satın alma. Windows 10 çıkasıya kadar Windows 7'de kal derim tabi eğer ki satın alacaksan.

Windows 10 çıkana kadar bekle. Windows 7 kullanmaya devam et. Windows 10 çıkınca Windows 10 alırsın. Şimdi Windows 8.1 para vermek gereksiz olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı