Windows 8 vs Windows 8.1 Oyun Performansı

MassiveAttack

Kilopat
Daha fazla  
State of decay adlı oyunu Steam'den satın aldım ve oynadım Windows 8'e kıyasla 8.1 ile nedenini bilmediğim bir şekilde performans düşüşü yaşadım oyunda... Sizde buna benzer şeyler yaşadınız mı?

Merhaba ;

Windows 8 ve Windows 8.1 daha önceki windows sürümlerine göre daha stabil çalıştığı için oyun performansı konusunda da olumlu etkileri oluyor.

Hisar Yapım

Fan boylar hemen saldırıya geçmişler ancak ben Windows 8 ile 8.1 arasındaki performans farkından bahsediyorum... Windows 8.1'e güncellemeden önce daha fazla performans alıyordum diyorum....

Sizdede böyle kayıp yaşandı mı?

Yani Windows 8 kullanırken 8.1'e güncellemeden önce oynadığınız bir oyunda 8.1'e güncellediğinizde bir şey fark ettiniz mi? Herhangi bir performans kaybı falan. Yoksa her şey aynı mıydı?

Sizdede böyle kayıp yaşandı mı?

Yani Windows 8 kullanırken 8.1'e güncellemeden önce oynadığınız bir oyunda 8.1'e güncellediğinizde bir şey fark ettiniz mi? Herhangi bir performans kaybı falan. Yoksa her şey aynı mıydı?

Herhangi bir farklılık yaşamadım. İşletim sisteminiz korsan ise olabilir. Bahsettiğiniz sorun mevcut ise PC'ye direk 8.1 kurulumu yapın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı