8 gr Arctic MX-4 termal macun sahte çıktı!

Bende aynı yerden aldım ARTI bilgisayar ve benimki de sahte!

Bende Arctic'e yazayım da bana da mı göndersinler napsınlar. Benimki 4 gr dı.

Benimki de sahte çıktı ama yenisini yollamıyorlar, onun yerine orjinal ürünün amazon linkini atıyorlar. Sanırım o anki cağrı merkezi gorevlisi post sahibine insiyatif kullanıp jest yapmış.

Gönderseler de zaten gümrük vereceksin 20tl... Ben trendyolla iletişime geçtim. İade edeceklerdir. Gittim teknobiyotikden 8 gr lığını aldım. Bakalım o nasıl çıkacak.

Gönderseler de zaten gümrük vereceksin 20tl... Ben trendyolla iletişime geçtim. İade edeceklerdir. Gittim teknobiyotikden 8 gr lığını aldım. Bakalım o nasıl çıkacak.
Hocam merhabalar, ben de artı bilgisayardan termal macun aldım kalitesini beğenmeyince bu macun da dandikmiş diye iade etmiştim. Ama iadem kabul olmamış ve kargo, inceleme derken 15 günü geçti, ürün gelince sahte olduğunu kanıtlayabilirsem para iademi alabilir miyim sizce ?

Hocam merhabalar, ben de artı bilgisayardan termal macun aldım kalitesini beğenmeyince bu macun da dandikmiş diye iade etmiştim. Ama iadem kabul olmamış ve kargo, inceleme derken 15 günü geçti, ürün gelince sahte olduğunu kanıtlayabilirsem para iademi alabilir miyim sizce ?
Dandik değil, sahte diyeceksiniz.
Dolandırıcılık yapıyorlar alenen.
Savcılığa dolandırıcılık yaptıklarına dair şikayet edeceğinizi belirtin.
Bu forum başlığını da kanıt olaraka kullanın.
Ben başka yerden aynı marka aldım, o dandik macuna göre 10 derece daha düşük neredeyse sıcaklıklar.
TrendYol'a da iade ettim paramı aldım. Satıştan kaldırın dolandırıcılığa alet oluyorsunuz dedim ama dinlediklerini sanmıyorum.

Dandik değil, sahte diyeceksiniz.
Dolandırıcılık yapıyorlar alenen.
Savcılığa dolandırıcılık yaptıklarına dair şikayet edeceğinizi belirtin.
Bu forum başlığını da kanıt olaraka kullanın.
Ben başka yerden aynı marka aldım, o dandik macuna göre 10 derece daha düşük neredeyse sıcaklıklar.
Trendyol'a da iade ettim paramı aldım. Satıştan kaldırın dolandırıcılığa alet oluyorsunuz dedim ama dinlediklerini sanmıyorum.

Daha önce Arctic markasını kullanmadım, direk arctix MX4'ün dandik, kalitesiz olduğunu zannettim. Mağazanın sahtecilik yaptığını iade onaylanmayınca araştırıp öğrendim. Müşteri hizmetlerinden orijinallik talebinde bulundum. Geri gelince Arctic müşteri hizmetlerine de sorgulatacağım gene kabul etmezlerse daha da uğraşmam gerekecek, bu kadar uğraştırmamaları gerekiyor. Günlük hayatta yaşamamız gereken stresi böyle saçma şeylere harcıyoruz.

Savcılar Trendyol'a dolandırıcılığa aracılık etmekten soruşturma açsalar bakalım bir daha böyle işlere giriyorlar mı... Nasılsa cezası yok diye at oynatıyor işte şirketler. Yedirmeyeceksiniz, napalım.

Şans eseri arkasındaki kodu okutayım dedim benimkide sahte çıktı !
gittigidiyor a durumu ilettim satıcıya yazdım bu resmen dolandırıcılık. Gerekirse tüketici haklarına gideceğim (sonuç ne çıkar bilmiyorum maksat hakkımı aramak) adamlar resmen bizi salak yerine koyuyor.
Şans eseri arkasındaki kodu okutayım dedim benimkide sahte çıktı !
gittigidiyor a durumu ilettim satıcıya yazdım bu resmen dolandırıcılık. Gerekirse tüketici haklarına gideceğim (sonuç ne çıkar bilmiyorum maksat hakkımı aramak) adamlar resmen bizi salak yerine koyuyor.
Durumu gittigidiyora ilettim tarafıma 55tl kupon tanımladılar ürün sizde kalsın dediler. Sahte ürün ile ilgili de inceleme başlattıklarını söylediler. Sahte ürün uyarısı alan arkadaşlarım en azından ücretlerini kurtarabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı