8. Nesil iPad alınır mı?

Hem iPad 7.nesil hem de 8. nesil tablet var evde. Ben doktora öğrencisiyim 7. nesil 32 gb iPad'i kullanıyorum ve tüm işlerim için yeterli bir cihaz. Zaten amaç sadece ders için kullanmaksa 7. nesil iPad'de iş görüyor. Eğer bütçeniz varsa ve fiyatlar çok yükselmezse yazın Apple'ın eğitim kampanyaları oluyor genelde. iPad Air alana yanında Airpods veya Beats kulaklık veriyor. Bu yıl aynı kampanya olur mu fiyatlar yükselir mi o konuları bilemem fakat hemen almayacaksanız yazın kampanyalara bakın derim.

Apple'ın indirimlerini beklemene gerek yok. PT'den alabilirsin. Her halükarda Apple'dan ucuza geliyor. Ben ordan 8.nesil 128 GB iPad'i 3600'e aldım.

iPad Air 4 gereksiz bir cihaz. iPad 8. nesil in yetmeyeceği alan yok sizin için.

Fiyatlar uygunken alın. Öğrenciysen Pt'den al.

Şu an için beklemeye karar verdim. iPad Air 4 yaza doğru daha da indirime girerse onu almayı düşünüyorum. Daha iyi bir cihaz ve uzun yıllar kullanmak istiyorum.

Şu an için beklemeye karar verdim. iPad Air 4 yaza doğru daha da indirime girerse onu almayı düşünüyorum. Daha iyi bir cihaz ve uzun yıllar kullanmak istiyorum.
Depolaması kısıtlı bir cihaz. Apple'ın bu kapitalist hareketlerinden nefret ediyorum. 64 ve 256 seçeneği var. Dilerseniz 11 inç Pro 128'e bakın. Temmuz'un sonundan Ekim'e kadar kulaklık kampanyası oluyordu. Bu sene de verirler mi bilmiyorum. Bu sayede iPad daha ucuza gelmiş olur.

Depolaması kısıtlı bir cihaz. Apple'ın bu kapitalist hareketlerinden nefret ediyorum. 64 ve 256 seçeneği var. Dilerseniz 11 inç Pro 128'e bakın. Temmuz'un sonundan Ekim'e kadar kulaklık kampanyası oluyordu. Bu sene de verirler mi bilmiyorum. Bu sayede iPad daha ucuza gelmiş olur.

64 GB bana yeter hocam. 50GB iCloud kullanıyorum. Kendi telefonum da 64 GB. 38 GB boş alanım var. AirPods'um var umarım kulaklık yerine Apple pencil verirler. Temmuz'a kadar beklemedeyim.
Herkese teşekkürler. Aldıktan sonra inceleme atabilirim. Konu kapanabilir.

Geri
Yukarı